Társalgás

Többi

A társalgás tárgyaHozzászólások számaDátum és alapító
bubleÖnfenntartó iskola
Kedves Tanárok, Tanítók, Pedagógusok, Szülők! A mai világban, mint oly sok mindent ellehetetlenítenek és, akár a támogatások megvonásával teszik tönkre az iskolai tanítást! Valamikor a szakszervezet ezért kiállt és tevékenyen beleszólt a dolgok alakulásába, ma erre úgy tűnik képtelen. A széthúzás is akadályozza a dolgukat, de más okok is lehetnek mögötte, most itt ezt ne firtassuk! Ha az iskolák azok vezetői és az abban tevékeny szerepet vállaló pedagógusok, Szülők elkezdenek egy önálló gazdasági munkát, amire az alapítványok lehetőséget biztosítanak, úgy lentről szerveződve, olyan anyagi hátteret valósíthatnak meg, amivel alapot képeznek egy önálló, független iskola létrehozásában! Erre invitálnám Önöket, amire van is egy induló projekt, amin dolgozunk! Ebben amellett, hogy az iskola, vagy alapítványa kereshet vele pénzt, jól jár pedagógus, szülő és nem utolsó sorban a diák is!
08.9.2020 12:11
Csoma Zsolt