Óvodák, általános iskolák, középiskolák, felsőoktatás
Az adatbázisban 3.135 iskola található

Web térkép

Other

  Schola Europa Akadémia Szakközépiskola
  Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
  Sztárai Mihály Református Általános Iskola és Óvoda
  Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
  Szent Mór Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Gimnázium és Szakközépiskola
  Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
  Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodája
  Gandhi Közalapítványi Gimnázium és Kollégium
  Comenius Szakközépiskola és Szakiskola
  Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Kecskeméti Református Általános Iskola
  Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Református Kollégium Általános Iskolája és Gimnáziuma
  Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  Dunavecsei Református Kollégium Gróf Teleki József Általános Iskola, Gazda és Gazdaasszonyképző Szakiskola, Mezőgazdasági Szakközépiskola, Kollégium
  Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
  Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
  Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
  Kecskeméti Református Gimnázium
  Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
  Congregatio Jesu (Angolkisasszonyok) Ward Mária Leánygimnáziuma és Kollégiuma
  Szent László Általános Művelődési Központ
  ÁFEOSZ (Általános Fogyasztási Szövetkezetek és Kereskedelmi Társaságok Országos Szövetsége) Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  T.G.-Virágdekor Szakképző Iskola és Kollégium
  Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény
  Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
  Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Vésztői Református Egyház Kis Bálint Általános Iskolája
  Szügyi Dániel Református Általános Iskola
  Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
  Békéscsabai Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Eötvös József Iskolaalapítvány Szakközépiskolája
  Göndöcs Benedek Középiskola,Szakiskola és Kollégium
  Euro-Oktaéder Szakközépiskola
  ILS Szakközép- és Felnőttképző Iskola
  Tessedik Sámuel Szakiskola
  Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
  Alapítványi Oktatási Központ
  Szent István Katolikus Általános Iskola
  Árpádházi Szent Margit Általános Iskola
  Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
  Hámori Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Nebuló Általános Iskola
  Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
  Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
  Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
  Don Bosco Általános Iskola, Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium
  Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
  Kiss Bálint Református Általános Iskola
  Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Táltos Tehetséggondozó Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
  Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola
  Dugonics András Piarista Gimnázium, Szakközépiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Szent István Egyházi Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Katedra Alapítványi Szakképző Iskola
  Hansági Ferenc Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakiskola és Szakközépiskola
  Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola
  Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvi Általános Iskola, Gimnázium és Gazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  C.B.A. Magán Általános Iskola
  Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Ciszterci Szent István Gimnázium
  Lánczos Kornél Gimnázium
  Tatay Sándor Alapítványi Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Kodolányi János Középiskola és Kollégium
  II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
  Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
  Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  Fundamentum Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent Anna Katolikus Általános Iskola
  Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium
  Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
  Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
  Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatás, Gimnázium és Kollégium
  Quantum Üzleti Szakközépiskola és Szakiskola
  Danubius Hotels Szakképző Iskola és Kollégium
  Diószegi Kis István Református Általános Iskola
  Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda
  Baltazár Dezső Református Általános Iskola
  Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája
  Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
  Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
  Napraforgó Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona
  Szent Bazil Görög Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon
  Aranybika Iskola Alapítvány Aranybika Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda
  Neumann János Középiskola és Kollégium
  Sancta Maria Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Zeneiskola - Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
  Eventus Üzleti, Művészeti Középiskola, Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Gyöngyösi Kolping Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
  Pázmány Péter Katolikus Egyetem Vitéz János Katolikus Általános Iskola
  Mindszenty József Katolikus Általános Iskola
  Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Színes Iskola - Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  Szent Margit Általános Iskola
  Remédium Általános Iskola és Szakiskola
  Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium
  Talentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Művészeti Szakiskolaiskola
  Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola , Óvoda és Általános Iskola
  Kempelen Farkas Gazdasági, Vendéglátó, Idegenforgalmi Alapítványi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Bláthy Ottó Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Bánhidai Ipari Tanoda Alapítványi Szakiskola
  Kolping Katolikus Szakképző Iskola
  Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
  J. L. Seagull Szakképző Iskola
  Alberti Evangélikus Általános Iskola
  Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
  Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium
  Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Apátkúti Általános Iskola, Visegrád
  Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
  Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Piliscsabai Palánta Általános Iskola
  Arany János Református Gimnázium, Szakképző Iskola és Diákotthon
  Piarista Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  Gödöllői Református Líceum Gimnázium és Kollégium
  Szent László Gimnázium és Diákotthon
  Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola
  Bocskai István Református Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
  Zsámbéki Premontrei Szakközépiskola és Szakiskola
  Budakalász Gimnázium
  Szent Miklós Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  Református Általános Iskola és Gimnázium
  Jókai Mór Református Általános Iskola
  Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Túróczy Zoltán Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
  Bereczky Zsigmond Református Általános Iskola
  Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
  Szent László Katolikus Szakközépiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
  Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
  Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Lónyay Menyhért Szakközép- és Szakképző Iskola
  Start Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola és Gimnázium
  Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
  TIT Alapítványi Középiskola és Szakiskola
  Szent Benedek Óvoda, Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
  Vadaskert Fejlesztő és Felzárkoztató Általános Iskola
  Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola és Óvoda
  Humánus Alapítványi Általános Iskola
  Budapesti Ward Mária Általános Iskola
  Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
  Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája
  Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
  Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
  Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
  Carl Rogers Személyközpontú Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Osztrák-Magyar Európaiskola
  Greater Grace Nemzetközi Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  Budapesti Nemzetközi Iskola-International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Új Suli Alapítványi Általános Iskola
  Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
  Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola
  Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
  Reménység Két Tanítási Nyelvű Keresztény Általános Iskola
  Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
  Kispesti Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Gimnázium
  Burattino Általános és Szakképző Iskola, Gyermekotthon
  Szent Margit Gimnázium
  Piarista Gimnázium
  Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium
  Amerikai Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
  Budapesti Osztrák Iskola
  Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon
  Novus Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Jerikó Keresztény Humán Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
  Európa Alapítvány Középfokú Intézet Gimnázium
  Budenz József Alapítványi Gimnázium
  Kürt Alapítványi Gimnázium
  Deák Téri Evangélikus Gimnázium
  Pázmány Péter Gimnázium
  Qualitas Gimnázium és Szakközépiskola
  Pasaréti Gimnázium
  Pesthidegkúti Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  BME Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
  Müller György Óvoda és Általános Iskola
  Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
  Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
  Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző Iskola és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet
  Közgazdasági Politechnikum Gimnázium és Szakközépiskola
  Budapest Külkereskedelmi Szakközépiskola
  Xántus János Két Tanítási Nyelvű, Gyakorló Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Szakképző Iskola
  Európai Üzleti Polytechnikum Gimnázium és Szakképző Iskola
  Külgazdasági Szakközépiskola
  SZÁMALK-Szalézi Szakközépiskola
  Forrai Magániskola Kéttannyelvű Középiskola
  GNM Színitanoda Egyesület Művészeti Szakközépiskola
  Magyar Üzletemberképző Szakközépiskola
  Adu Vállalkozói Szakközép- és Szakiskola, Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Gimnázium
  Gutenberg János Könyvkereskedelmi Szakközépiskola
  Európa 2000 Közgazdasági, Idegenforgalmi és Informatikai Középiskola
  Gourmand Vendéglátó-ipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
  ADDETUR Alapítványi Gimnázium és Szakképző Iskola
  Vendéglátó, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Középiskola és Szakiskola
  KIVI Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Alapítványi Iskola
  Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium és Szakközépiskola
  Maci Alapítvány Óvoda, Fejlesztő Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola
  Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
  Török Pál Református Általános Iskola
  Szent István Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szolnoki Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bán Zsigmond Református Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
  Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó
  Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda
  Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola
  Humán Intézet Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  Comenius Általános Iskola
  Szent József Katolikus Általános Iskola Katholische Grundschule és Szent Rita Katolikus Óvoda
  Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
  Energetikai Szakközépiskola és Kollégium
  Szekszárdi Kolping Katolikus Szakképző Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
  Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Szent László Katolikus Általános Iskola
  Brenner János Óvoda, Általános Iskola és Kollégium
  Szent Imre Általános Iskola
  Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
  Szent István Római Katolikus Általános Iskola
  Szilágyi Erzsébet Keresztény Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bencés Apátság Illyés Gyula Általános és Zeneiskolája, Tihany
  Pápai Református Kollégium Gimnáziuma, Művészeti Szakközépiskolája, Általános Iskolája, Diákotthonai és Könyvtára
  Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Fischer Mór Porcelánipari Szakiskola
  Egry József Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Református Általános Iskola és Óvoda
  Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Marianum Általános Iskola
  Család Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Életfa Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
  Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti Celesztina Óvoda
  Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Sík Sándor Római Katolikus Általános Iskola
  School of Business Zalaegerszeg Üzleti Szakképző Iskola
  Gödöllői Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Arany János Református Általános Iskola
  Nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskola
  Agy Tanoda Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Szent András Általános Iskola
  Ferences Gimnázium
  Karolina Katolikus Általános Iskola
  Csillagösvény Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola
  Szent József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium
  Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
  Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon
  Padányi Bíró Márton Római Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola, a Veszprémi Érseki Hittudományi Főiskola Gyakorlóiskolája
  Óbudai Képzőművészeti Szakképző Iskola
  ESÉLY Kövessi Erzsébet Szakképző Iskola és Gimnázium
  Gárdonyi Géza Szakiskola
  Pentelei Molnár János Szakiskola
  Szent József Katolikus Szakiskola és Speciális Szakiskola
  Képesség- és Tehetségfejlesztő Magán Általános Iskola, Szakképző Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  Református Reménység Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
  Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
  Mozgássérültek Pető András Nevelőképző és Nevelőintézetének Gyakorló Óvodája, Általános Iskolája, Kollégiuma, Előkészítő Szakiskolája és Egységes Konduktív Módszertani Intézete
  Autizmus Alapítvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye
  Vakok Batthyány László Róm.Kat. Gyermekotthon, Óvoda, Ált. Iskola
  Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség Immánuel Otthona
  Bálicsi Intergációs Nevelési - Oktatási Központ Óvoda Általános Iskola Gimnázium Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona
  Piarista Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Farkas Edit Római Katolikus Szakképző Iskola és Kollégium
  Magán Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Zeneművészeti Szakképző Iskola Makó
  Continuo Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Zeneművészeti Szakközépiskola
  Rajkó-Talentum Nemzeti Kisebbségi Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Táncművészeti és Zeneművészeti Szakképző Iskola
  Hang-Szín-Tér Művészeti Szakközépiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Harmónia Művészeti Iskola Alapfokú Művészetoktatási és Szakképző Intézmény
  Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
  Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Laurus Alapfokú Művészeti Iskola
  Szent János Katolikus Általános Iskola
  TRIVIUM Alapítványi Gimnázium és Felnőttképzési Intézmény
  Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Constantinum Katolikus Napközi Otthonos Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközép- és Szakiskola és Kollégium
  Péter Rózsa Gimnázium és Szakközépiskola
  SEK BUDAPEST Óvoda Általános Iskola és Gimnázium
  BZSH Scheiber Sándor Gimnázium, és Általános Iskola
  TIT Szakközépiskola
  Fóti Szabad Waldorf Óvoda, Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Gimnázium
  Baptista Esély Szakképző Iskola
  Kolping Katolikus Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Educationis Oktatási Alapítvány Szakképző Iskolája
  Budapesti Nemzetközi Keresztyén Iskola - International Christian School of Budapest
  Gastroker Vendéglátóipari és Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola
  Szent György Média és Informatikai Szakközépiskola
  Fitness Akadémia Szakközépiskola
  GtB Szakképző Iskola
  Innovációs Szakképző, Továbbképző Iskola Központ és Gimnázium
  KOPINT-DATORG Konjunktúra Kutatási Alapítvány Gazdaságfejlesztési Szakközépiskola
  Kovács Pál Gimnázium
  Katedra Gimnázium, Informatikai és Művészeti Szakközépiskola és Kollégium
  Civis Pénzügyi, Számviteli, Kereskedelmi, Idegenforgalmi Szakközépiskola és Szakiskola
  School of Business Székesfehérvár Üzleti Szakközépiskola
  Diószegi Sámuel Baptista Szakközép- és Szakiskola
  Alapítványi Közgazdasági, Szolgáltatási, Számítástechnikai és Titkárképző Szakközépiskola
  Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
  Comenius Szakiskola és Gazdasági Szakközépiskola
  Discimus Szakközépiskola
  EURO Szakiskola és Szakközépiskola. Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
  Vasi Bau Baptista Fa -és Építőipari Szakképző Iskola
  RIDENS Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Sylvester János Protestáns Gimnázium
  Shakespeare Színművészeti Akadémia Szakközépiskola
  Budai Rajziskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközépiskola
  Haj-Tan Fodrászokat és Kozmetikusokat Oktató Szakképző Iskola
  OKTÁV Szakképző Iskola
  Szókratész Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola
  Kerek Világ Általános Iskola
  City College Üzleti Szakközépiskola
  RÉTKÖZI Szakiskola és Népfőiskola
  Vocational Academy Általános Iskola, Kéttannyelvű Általános Iskola, Kéttannyelvű Szakközépiskola, Gimnázium és Diákotthon
  School of Business Üzleti és Művészeti Szakképző Iskola
  School of Business Szeged Üzleti Szakképző Iskola
  Szentendrei Református Gimnázium
  Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola
  Rakacaszendi Görög Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  ELITE Kozmetikusképző Alapítványi Szakképző Iskola
  Út a Harmadik Évezredbe Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola
  Atalanta Üzleti Szakközépiskola
  Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Európai Üzleti Ismeretek Szakközépiskolája
  MOSZI Ipartestületi Szakközép- és Szakiskola
  Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Gyermekház Általános Iskola, Gimnázium, Kereskedelmi, Vendéglátó, Idegenforgalmi, Informatikai Sport és Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola
  Fényes Elek Gazdasági Szakközépiskola
  Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola
  Váci Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Borostyánkő Alapítvány Heuréka Általános Iskolája
  Gödöllői Szakképző Magániskola Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Paulay Alapítványi Középiskola
  Fészek Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  oktOpus Multimédia Intézet,Médiaművészeti Szakközépiskola
  Zöld Kakas Líceum Mentálhigiénés Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium
  Budapesti Korai Fejlesztő és Gondozó Központ, Gyógypedagógiai Tanácsadó, Fejlesztő Iskola és Fejlesztő Iskolaelőkészítő Gyógypedagógiai Óvoda
  Rákosmenti Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kőbányai Zenei Stúdió Magyar Zeneművészek és Táncművészek Szakszervezete Művészeti Szakképző Iskolája
  Budapest Táncművészeti Szakközépiskola, Kortárs Művészeti Gimnázium és Alapfokú Művészeti Intézmény, a Budapest Kortárstánc Főiskola Gyakorlóiskolája
  Népi Mesterségek és Művészetek Szakközépiskolája
  Székely József Református Általános Iskola
  Szentendrei Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  ETÜD Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Zeneművészeti Szakközépiskola
  Magyar Műhely Általános Művelődési Központ
  Kalyi Jag Roma Nemzetiségi Szakiskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium
  EUROKT-AKADÉMIA Szakképző Iskola
  Gazdasági Szakközépiskola
  Amerikai Nemzetközi Iskola Budapest
  Séf Vendéglátóipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
  Terplán Zénó Műszaki és Közgazdasági Szakképző Iskola
  Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Perfekt Szakközép- és Szakiskola
  Szikszai György Református Általános Iskola
  Szépmíves Szakképző Iskola
  DIANA Vadász- Felnőttképző Alapítványi Szakképző Iskola és Kollégium
  Garabonciás Kommunikációs és Üzleti Szakközépiskola
  Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakközépiskola
  Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Majosházi Református Általános Iskola
  Abigél Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szakképző Iskola, Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola és Kollégium
  Szabad Waldorf Általános Iskola és Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola
  Őrségi Kistérségi Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Általános Iskola
  Aranykéz Szakközépiskola és Szakiskola
  Talentum Szakközépiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Intézet
  Kolping Általános Iskola és Gimnázium
  Európa Alapítvány Központi Intézet Szakközépiskola és Szakiskola
  Kálvin János Református Általános Iskola
  KONTAWIG Műszaki és Üzlettudományi Szakképző Iskola
  Jókai Mór Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
  Evangélikus Mezőgazdasági, Kereskedelmi, Informatikai Szakképző Iskola és Kollégium
  Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola
  Eurokonform Szakoktatási Alapítvány Vállalkozói Szakközépiskolája és Szakiskolája
  Fényes Elek Gazdasági Szakközépiskola
  Kunmadarasi Református Általános Iskola
  Egressy Béni Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Zeneművészeti Szakközépiskola, és Ének - Zenei Gimnázium
  Szinergia Üzleti Szakképző Iskola
  Nyírség Szakközépiskola
  Magyar Máltai Szeretetszolgálat Szociális Gondozó és Ápolóképző Szakiskola
  CDM Számítástechnikai Szakközépiskola
  Szalézi - Irinyi Középiskola
  Balassi Bálint Gimnázium
  Semper Studio Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma
  ABAKUSZ Közgazdasági, Kereskedelmi és Informatikai Szakközépiskola
  LIA Alapítványi Óvoda és Szakközépiskola
  Budapesti Ward Mária Gimnázium
  Altisz Alapítványi Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
  Autista Segítő Központ Általános Iskola
  Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
  Talentum Református Általános Iskola, Székesfehérvár
  Computer School Informatikai és Gazdasági Szakképző Iskola
  Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola
  Patkós Irma Alapítványi Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Gyermekliget Általános Iskola
  Nyíri Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakképző Iskola
  Budapesti Divatiskola Divat-Stílustervező Művészeti Szakközépiskola
  BKF Szakközépiskola
  British International School Alapítványi Óvoda, Általános- és Középiskola
  Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma
  Szikszói Fodrász és Kozmetikus Szakképző Iskola
  Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium
  Dél-Balatoni Idegenforgalmi, Közgazdasági és Szakközépiskola
  Cinkotai Szakközépiskola
  Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző Szakközépiskola
  Mihály Kertje Kecskeméti Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bethlen Gábor Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Montessori Erzsébetvárosi Gimnázium
  Rába Gimnázium
  Szegedi Felnőttoktatási Gimnázium és Szakképző Iskola
  Divat és Művészeti Szakközépiskola
  Pannon Középiskola és Szakiskola
  MAMI Magyar Motorkerékpár Szakközépiskola és Szakiskola
  Ybl Miklós Pénzügyi és Számviteli Szakközépiskola
  Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat
  Antal Mihály Alapítványi Általános Iskola
  Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda
  Fehérlófia Waldorf Általános Iskola,Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kékvölgy Pilisszentlászlói Waldorf Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Waldorf Gimnázium
  Facultas Humán Gimnázium
  HON Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakiskola
  Dr. Hegedűs T. András Alapítványi Szakiskola, Középiskola, Általános Iskola és Kollégium
  Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
  Európa Szakképző Iskola
  Kharisz Keresztény Általános Iskola
  Alexandra Általános Iskola és Gimnázium
  Mihály Dénes Szakképző Iskola
  Korszak Szakközépiskola
  Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola
  Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Stúdium Kereskedelmi, Igazgatási, Üzleti Szakközépiskola és Szakiskola
  Kun László Középiskola és Szakiskola
  Kölcsey Ferenc Gimnázium
  Talento-Ház Alapítványi Óvoda, Általános Iskola és Művészetoktatási Intézmény
  Pannon Kincstár Tanoda Többcélú Intézmény, Gimnázium,Szakiskola, Szakközépiskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Royal Művészeti Balettiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközép-, Szakképző Iskola
  Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
  Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
  Szépség-Kultúra Szakképző
  Bocskai István Református Általános Iskola
  Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
  Grassalkovich Antal Gyakorlatközpontú Szakközépiskola, Szakiskola és Felnőttek Általános Iskolája
  Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  PRO-DENT-A Fogtechnikai Szakközépiskola
  Liget Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakképző Iskola
  Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Dankó Pista Egységes Óvoda- Bölcsőde, Általános Iskola, Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Forrás Felnőttoktatási Gimnázium
  Forrás Szakiskola és Általános Iskola
  Európai Üzleti Szakközép- és Szakiskola
  Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Kis Tigris Gimnázium és Szakiskola
  Nagy-Szivárvány Alapítvány Gimnáziuma, Szakképző Iskolája, Speciális Szakiskolája és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye
  Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázium
  Sztárai Mihály Általános Iskola, Óvoda, Bölcsőde és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Beregi Alapítványi Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Átányi Refomátus Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Jó Pásztor Keresztyén Általános Iskola, Felnőttképzési Központ és Családok Átmeneti Otthona
  Magiszter Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Szakiskola
  Griff Szakközépiskola és Szakiskola
  Kelta Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola
  Budapesti Montessori Általános Iskola és Gimnázium
  Dorozsmai Felnőttoktatási Gimnázium
  Szent Imre Szakképző Iskola
  Gróf Batthyány Lajos Alapítványi Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Magyarországi Japán Nagykövetséghez tartozó Budapesti Japán Iskola
  Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
  Mátrix Szakképző Iskola
  Cogito Általános Művelődési Központ
  Csajági Református Általános Iskola
  Kunhegyesi Református Általános Iskola
  Madách Musical Tánc-és Zeneművészeti Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközépiskola
  Pécsi Püspöki Hittudományi Főiskola Szent Mária Magdolna Gyakorló Általános Iskola, Alapfokú Műveszetoktatási Intézmény
  Wesley János Többcélú Intézmény
  GéS Alapítványi Gimnázium
  Tüskevár Általános Iskola, Szakiskola, Szakközépiskola és Gimnázium
  Kolping Katolikus Szakiskola, Kollégium és Felnőttoktatási Intézmény
  Bolyai János Szakközépiskola
  Budapest Táncművészeti Stúdió Szakközépiskola
  Kleopátra Középiskola és Szakiskola
  Biztosítási Oktatási Intézet Fejlesztési Alapítvány Szakközépiskola
  Báthori István Középiskola és Szakiskola
  PROTOSZ Idegenforgalmi és Protokoll Szakközépiskola
  Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  EFEB Üzleti Szakközépiskola
  Pannónia Motorkerékpár-szerelő Szakiskola
  Napsugár Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Tett Szakképző Iskola és Gimnázium
  Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskola
  Szekszárdi Waldorf Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
  Sirius Informatikai és Gazdasági Szakközépiskola
  Tessedik Sámuel Szakképző Iskola és Gimnázium
  Leonardo Média Akadémia Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium
  ORCHIDEA Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
  Kelemen László Alapítványi Szakközépiskola
  Érted Vagyunk Speciális Szakiskola és EGYMI
  Euroszféra Magángimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Minerva Érettségizettek Szakközépiskolája
  Delfi Koronája Alapítványi Gimnázium és Szakképző Iskola
  Második Esély Felnőttoktató Általános, Gimnázium, Szakképző Iskola, Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézmény
  Gorsium Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola
  Ring Alkalmazott Művészeti Szakképző Iskola
  Szak-Ma Szakképző Iskola és Gimnázium
  Oroszországi Föderáció Magyarországi Nagykövetség Mellett Működő Általános Iskola és Gimnázium
  Fehér Miklós Labdarúgó Akadémia Gimnáziuma és Kollégiuma
  Bella István Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola
  Szabó Magda Angol-Magyar Kéttannyelvű Általános Iskola
  Nyíregyházi Főiskola KTI Európai Üzleti és Kommunikációs Szakközépiskolája
  Móra Ferenc Felnőttoktatási Szakközépiskola és Gimnázium
  Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
  Szegedi Pannónia Motorkerékpár-szerelő Szakiskola és Speciális Szakiskola
  Nógrádsipeki Keresztény Általános Iskola és Óvoda
  Kálvin Téri Református Általános Iskola
  Vargha Gyula Református Általános Iskola
  Mezőföld Gimnázium és Szakiskola
  Szent Bendek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Taginzétménye
  Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
  Igazgyöngy Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskola
  Leonardo Gimnázium és Szakképző Iskola
  Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Általános Iskola
  Bíborka Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakiskola
  Laborc Általános Iskola
  Gubody Ferenc Szakképző Iskola
  Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium
  Csányi János Szakközép- és Szakiskola
  Free Dance Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakiskola
  Kézműves Szakiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Mészöly Gedeon Református Általános Iskola és Óvoda
  Suli Harmónia Általános Iskola és Óvoda
  Bánfalvy Ági Nemzetközi Színészképző Szakközépiskola
  Lloyd Ipartestületi Szakképző Iskola
  Al Wahda Arab Iskola
  Eötvös József Gimnázium és Kollégium
  MIOK Szegedi Szakképző Iskola
  Balázs Győző Református Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű, Egységes Művészeti Általános- és Középiskola, Alapfokú Művészetoktatási Iskola
  MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola
  Pécsi József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola
  Vadrózsa Waldorf Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
  ARTDECO Szakképző Iskola
  Mentor Gimnázium és Szakképző Iskola
  Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  Borsod és Térsége Gimnázium és Szakképző Iskola
  Bocskai István Református Általános Iskola
  Kisgöncöl Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
  Tatai Református Gimnázium
  Táltika Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakképző Iskola
  Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly Róbert Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Közgazdasági, Idegenforgalmi Szakközépiskola és Szakiskola
  Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
  Qualitas Középiskola
  Hajdúhadházi Református Óvoda és Általános Iskola
  Miskolci Magister Gimnázium
  Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Előkészítő Szakiskola, Speciális Szakiskola, Szakközépiskola
  Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Előkészítő Szakiskola, Szakközépiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Nemzetközi Gazdasági-, és Üzleti Szakközépiskola
  Dunakanyar Általános Iskola
  Srí Prahláda Általános Iskola
  Mandulafa Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Nemes Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  József Nádor Szakképző Iskola, Gimnázium és Sportiskola
  József Nádor Speciális Szakiskola
  Szent Márton Katolikus Általános Iskola
  Alternatíva Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
  Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Apáczai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szent Pál Marista Általános Iskola
  Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium
  Kalocsay Kálmán Gimnázium
  SZEGÉNYEKET ÉS RÁSZORULTAKAT SEGÍTŐ KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY OKTATÁSI KÖZPONTJA
  Griff Felnőttképző Szakközépiskola és Szakiskola Baja
  Brázay Kálmán Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
  MINERVA GIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA
  Biztor Modern Oktatási Stúdió Szakközépiskola
  Fókusz Gimnázium és Szakképző Iskola
  KanizsaTISZK Felnőttképzési Általános és Szakképző Iskola
  Euro-Contact Business School Menedzserképző Szakközépiskola
  Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola
  Rogers Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent Benedek Gimnázium és Szakképző Iskola
  Reménysugár Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szent Antal Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Felnőtt Oktatási Központ és Gimnázium
  Szent Tamás Görög Katolikus Általános Iskola
  Csillagfény Szakképző Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Epona Spanyol Lovas Szakiskola és Kollégium
  PREMIER MŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA ÉS SZAKISKOLA
  Szinapszis Szakképző Iskola
  Edutop Szakközépiskola és Szakiskola
  Napra-forgó Általános Iskola
  Erőss Lajos Református Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Görög Demeter Szakképző Iskola
  Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Kunszigeti Két Tannyelvű Általános Iskola
  Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
  Csokonai Vitéz Mihály Középiskola
  Szigligeti Ede Általános Iskola
  Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
  II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola
  Tompa Mihály Református Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola és Kollégium
  Máltai Óvoda és Általános Iskola
  EduPoint Szakközép- és Szakiskola
  II. János Pál Katolikus Általános Iskola
  Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
  Szent István Keresztény Általános Iskola
  Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola
  Modern Európai Tanulmányok Akadémiája Szakközépiskola
  Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola
  II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
  Árpád-házi Szent Piroska Szakképző Iskola
  Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola
  Talentum Tehetséggondozó Általános Iskola
  Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium, Kollégium és Óvoda
  Aranyossy Ágoston Óvoda, Általános Iskola
  Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola
  Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola
  MÁS-OK-KAL Szakképző Iskola
  Jándi Szakképző Iskola
  Színház, Film és Média Szakközépiskola
  Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
  Drégelyvár Szakközépiskola
  Szent György Görög Katolikus Óvoda és Általános Iskola
  A.R.T. Kreartiv Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
  Modern Üzleti Szakközép- és Szakképző Iskola
  Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda
  V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola
  Magyarcsanádi Református Általános Iskola és Hétszínvirág Református Óvoda
  Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
  TANEXT Akadémia Szakközépiskola, Szakiskola és Speciális Szakiskola
  Pannon Gimnázium
  Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Szakképző Iskola, Battonya
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola
  Búzaszem Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Erzsébetvárosi Reform Gimnázium
  Szent Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Angol-Magyar Egészségügyi Szakközépiskola és Gimnázium
  Mezőcsáti Református Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
  Korona Gimnázium és Szakképző Iskola
  Szent Imre Katolikus Általános Iskola
  Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola
  Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola
  Felcsúti Letenyey Lajos Szakközépiskola és Szakiskola
  Middle School of Business és a szolgáltatások just4web.cz (Minta bejegyzés!)

State

  Kenderföld-Somági Általános Iskola
  Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola
  Komló Város Önkormányzat "Szilvási Nevelési-Oktatási Központ" Óvoda és Általános Iskola
  Budai-Városkapu Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Mecsekaljai Általános Iskola
  Városközponti Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  PTE 1. Sz. Gyakorló Általános Iskola
  Pécsi Tudományegyetem Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
  Megyervárosi Általános Iskola és Gimnázium
  Gödrei Körzeti Általános Iskola és Óvoda
  Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
  Nemes János Általános Művelődési Központ és Könyvtár
  Kiss György Általános Művelődési Központ
  Liszt Ferenc Általános Művelődési Központ
  Mindszentgodisai Általános Iskola
  Kodolányi János Nevelési és Általános Művelődési Központ
  Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Kölkedi Általános Iskola és Óvoda
  Lánycsóki Általános Művelődési Központ
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Frey János Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola
  Sombereki Általános Iskola , Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Grundschule, Kindergarten und Kunstschule Schomberg
  Szederkényi Általános Iskola
  Versendi Általános Iskola
  Véméndi Általános Iskola
  Berkesdi Fekete István Általános Iskola és Óvoda
  Dr. Berze Nagy János Óvoda és Általános Iskola
  Janikovszky Éva Általános Művelődési Központ
  Pécsi Kistérségi Általános Művelődési Központ
  Általános és Zeneiskola
  Drávaszabolcsi Körzeti Általános Iskola
  Általános Iskola
  Körzeti Általános Iskola Egyházasharaszti
  Kitaibel Pál Általános Iskola, Gimnázium és Alafokú Művészetoktatási Intézmény
  Munkácsy Albert Általános Iskola
  Általános Iskola Magyarbóly
  Általános Iskola és Óvoda
  Kiss Géza Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Pécsi Kistérségi Óvoda és Általános Iskola
  Körzeti Oktatási és Nevelési Központ
  Kodolányi János Szakközépiskola, Szakiskola, Általános Iskola, és Óvoda
  Alapfokú Oktatási és Nevelési Központ
  Általános Iskola
  Almamellék-Somogyhárságy Óvodája, Általános Iskolája és Kollégiuma
  Általános Iskola és Napközi Otthon és Óvoda
  Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Általános Iskola és Óvoda
  Leőwey Klára Gimnázium
  Kodály Zoltán Gimnázium
  Apáczai Nevelési és Általános Művelődési Központ
  Kisfaludy Károly Gimnázium
  Siklósi Gimnázium, Szakiskola, Általános Iskola, Óvoda, Bölcsőde és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szigetvári Zrínyi Miklós Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Általános Iskola
  Pécsi Tudományegyetem Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola
  Janus Pannonius Gimnázium
  Széchenyi István Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Sportiskola
  Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
  Pécsi Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola,Szakiskola és Kollégium
  Pécsi Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola
  Pécsi Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskola
  Pécsi Simonyi Károly Szakközépiskola és Szakiskola
  Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskola és Kollégium
  Sásdi Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Montenuovo Nándor Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Pécsváradi II. Béla Középiskola, Élelmiszeripari Szakiskola és Kollégium
  500. Sz. Angster József Szakképző Iskola
  Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája
  Szentistváni Általános Művelődési Központ
  Újvárosi Általános Művelődési Központ
  Emberi Erőforrások Minisztériuma Kalocsai Gyermekotthon, Általános Iskola és Szakiskola
  Kecskeméti Főiskola Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda
  Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
  Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola
  Szüts József Általános Iskola
  Kertvárosi Általános Iskola
  Varga Domokos Általános Művelődési Központ
  Gara-Bácsszentgyörgy Általános Művelődési Központ
  Horvát Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Diákotthon
  Sükösd-Érsekcsanád Általános Művelődési Központ
  Szeremle-Dunafalva Általános Művelődési Központ
  Vaskúti Általános Művelődési Központ
  Hajós-Miske Drágszél Társult Általános Iskola Óvoda és Bölcsőde
  Ráday Pál Általános Művelődési Központ
  Vécsey Károly Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskokla és Alapfokú Művészeti Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Fekete István Általános Iskola és Kollégium
  Általános Iskola és Könyvtár
  Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár
  Farkas László Általános Iskola Kelebia
  Sallai István Általános Iskola
  Kunfehértói Általános Iskola és Napközi Otthon
  Szabó Dénes Általános Iskola
  Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár
  Kunpeszéri Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Szalkszentmárton Községi Önkormányzat Petőfi Sándor Többcélú Közoktatási Intézménye Óvoda, Általános Iskola, Művelődési Ház, Könyvtár
  Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  III. Béla Gimnázium
  Hunyadi János Gimnázium és Szakiskola
  Szent István Gimnázium
  Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
  Katona József Gimnázium
  Bolyai János Gimnázium
  Móra Ferenc Gimnázium
  Dózsa György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Bibó István Gimnázium
  Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium, Alapfokú MűvészetiIskola
  Bányai Júlia Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Türr István Gazdasági Szakközépiskola
  Kossuth Zsuzsanna Humán és Kereskedelmi Szakközépiskola, Szakiskola
  Bereczki Máté Kertészeti, Élelmiszeripari és Mezőgazdasági, Gépészeti Szakképző Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
  Dózsa György Gazdasági, Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  VM Kelet-magyarországi Agrár-szakképző Központ, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Jánoshalma
  Jelky András Szakképző Iskola és Kollégium
  Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Vári Szabó István Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  Virágh Gedeon Szakközépiskola és Szakiskola
  Szent István Egyetem Gyakorlóóvoda és Gyakorló Általános Iskola
  Kazinczy Ferenc Általános Iskola
  Szent László Utcai Általános Iskola és Óvoda
  Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Gerlai Általános Művelődési Központ
  Orosháza Városi Önkormányzat - Táncsics Mihály Közoktatási Intézmény és Tehetségközpont
  Tildy Zoltán Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
  Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda
  Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola, Diákotthon Gyomaendrőd-Csárdaszállás-Hunya
  Sarkad-Kötegyán-Újszalonta Közoktatási Intézményfenntartó Társulás Óvoda, Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Battonyai Két Tanítási Nyelvű Szerb Általános Iskola és Óvoda
  Magdu Lucian Román Általános Iskola és Óvoda
  Battonyai Szent István Általános Iskola
  József Attila Általános Művelődési Központ
  Csorvási Gulyás Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Dobozi Általános Iskola
  Kondorosi Petőfi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium
  Köröstarcsa Község Önkormányzata Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Művelődési Központ
  Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
  Román Általános Iskola
  Márki Sándor Általános Iskola
  Román Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda
  Lőkösháza Községi Önkormányzat Általános Iskola Gondnoksága
  Békéssámson Községi Általános Iskola
  Némann Valéria Általános Iskola
  Czabán Samu Általános Iskola és Óvoda Nagyszénás
  Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
  Hunyadi János Általános Iskola, Kollégium, Napköziotthonos Óvoda
  Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Balsaráti Vitus János Általános Iskola
  Mátyás Király Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Magyarbánhegyes-Nagykamarás Általános Iskola és Óvoda
  Teller Ede Általános Iskola és Óvoda
  Végegyháza Községi Önkormányzat Általános Művelődési Központ
  Kétnyelvű Általános Iskola és Óvoda Şcoala Generală Bilingvă şi Grădiniţă
  Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
  Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium
  Békés Megyei Hunyadi János Gimnázium, Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Nevelési Tanácsadó és Kollégium
  Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium
  Ady Endre-Bay Zoltán Középiskola és Kollégium
  N. Balcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
  Békés Megyei Tisza Kálmán Szakképző Iskola, Gimnázium, Speciális Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium
  Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
  Jankó János Általános Iskola és Gimnázium
  Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakközépiskola
  Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  Vásárhelyi Pál Szakközépiskola és Kollégium
  Bartók Béla Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Zeneiskola
  Békéscsabai Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola
  Székely Mihály Szakképző Iskola, Kollégium, Általános Iskola
  Esély Pedagógiai Központ Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Nevelési Tanácsadó
  Schéner Mihály Nevelési és Oktatási Központ
  Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ádám Jenő Általános Iskola
  Pollack Mihály Általános Iskola
  Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai - Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Árpád Vezér Általános Művelődési Központ
  Csépány-Somsály Általános Művelődési Központ
  Apáczai Csere János Általános Iskola és Óvoda
  Farkaslyuki Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
  Sajóvárkonyi Általános Művelődési Központ
  Újváros Téri Általános Iskola
  Vasvár Úti Általános Iskola
  Bolyky Tamás Általános Iskola
  Péczeli József Általános Művelődési Központ
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Városi Könyvtár
  Bársony-Hunyadi Általános Iskola
  Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
  Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű iskola
  Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
  10. Sz., Petőfi Sándor Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
  Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda
  21.Sz. Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános és Magyar- Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
  Miskolci Könyves Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
  Bulgárföldi Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
  Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Avastetői Általános , Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Komlóstetői Általános Iskola
  Tompa Mihály Általános Iskola
  Göőz József Általános Iskola, Napköziotthonos Óvoda és Könyvtár
  Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Körzeti Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Károlyi Gáspár Általános Iskola és Óvoda
  Gárdonyi Géza Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Körzeti Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Arany János Általános Iskola
  Fogarasi János Általános Iskola
  Béres Ferenc Általános Iskola
  Dayka Gábor Általános Iskola és Központi Konyha
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  Körzeti Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola
  Kalász László Általános Művelődési Központ
  Kazinczy Gábor Általános Iskola és Óvoda
  Lajos Árpád Általános Iskola
  Nyárády András Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Balassi Bálint Általános Iskola és Óvoda
  Gvadányi József Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola
  Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Zrínyi Ilona Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  IV. Béla Körzeti Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Hejőpapi Általános Iskola
  Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Széchenyi István Általános Művelődési Központ
  Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola
  István Király Általános Iskola
  Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Weöres Sándor Általános Iskola
  Bőcsi Általános és Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
  Dőry Ferenc Körzeti Általános Iskola
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Mátyás Király Általános Iskola
  Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű, Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Általános Iskola és Óvoda
  Kisgyőri Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Baross Gábor Körzeti Általános,Kéttannyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
  Rákóczi Julianna Általános Iskola
  Fráter György Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Arany János Általános Iskola
  Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  IV. Béla Általános Iskola és Óvoda
  Széchenyi István Általános Iskola Arló
  Általános Művelődési Központ
  Körzeti Általános Iskola
  Hangonyi György Általános Iskola
  Járdánházi IV. Béla Általános Iskola
  Gyöngyszem Német Nemzetiségi Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Kenézlői Általános Iskola
  Komlóskai Ruszin Nemzetiségi Általános Művelődési Központ
  Tolcsvai Általános Iskola
  Általános Iskola
  Berecz Károly Általános Iskola és Óvoda
  Kántor Mihály Általános Iskola
  Karcsai Általános Művelődési Központ
  Nagyrozvágyi Általános Művelődési Központ
  Pácini Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Iskola
  Sánta Erzsébet Általános Iskola, Óvoda, Művelődési Ház és Települési Könyvtár
  Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Informatika-Matematika tagozatos Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola
  Általános Iskola, és Napközi Otthonos Óvoda
  Legyesbényei Általános Iskola, Napköziotthonos Óvoda és Települési Könyvtár
  Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola
  Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Móricz Zsigmond Általános Iskola
  Német Nemzetiségi, Kéttannyelvű Általános Iskola és Gyermekkert Óvoda
  Apáczai Csere János Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola és Micimackó Napköziotthonos Óvoda
  Klapka György Általános Iskola
  Tiszalúci Általános Művelődési Központ
  Patay Sámuel Általános Iskola és Óvoda
  Körzeti Általános Iskola
  Szathmáry Király Ádám Körzeti Általános Iskola
  Bartók Béla Általános Művelődési Központ
  Körzeti Általános Iskola és Szakiskola
  Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Többcélú Közoktatási Intézmény Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Apáczai Csere János Általános Iskola
  Napköziotthonos Óvoda Általános Iskola, és Szakiskola
  Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Aggteleki Általános Iskola
  Herman Ottó Gimnázium
  Diósgyőri Gimnázium
  Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium
  Avasi Gimnázium
  Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
  Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
  Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola
  Kandó Kálmán Szakközépiskola
  Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola
  Gábor Áron "Művészeti Iskola"Szakközépiskola
  Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ
  Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola
  Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola
  Kazincbarcikai Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola
  Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola
  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Szerencsi Szakképző Iskola és Kollégium
  Vay Miklós Szakképző Iskola
  Miskolci Rendészeti Szakközépiskola
  Kereskedelmi és Idegenforgalmi Középiskola
  Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium
  Miskolci Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Debreczeni Márton Szakképző Iskola
  Aba Sámuel Szakiskola
  Széchenyi István Szakképző Iskola
  Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző, Általános Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Földes Ferenc Gimnázium
  Deák Ferenc Általános Iskola
  Koszta József Általános Iskola
  Klauzál Gábor Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Művelődési Központ
  SzTE Ságvári Endre Gyakorló Általános Iskola
  Béke Utcai Általános Iskola
  Tisza-parti Általános Iskola
  Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola
  Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Orczy István Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Jerney János Általános Iskola
  Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
  Rókusi Általános Iskola
  Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Imre Madach Hungarian-English Bilingual Primary School
  Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Fekete István Általános Iskola
  Szegedi Gregor József Általános Iskola
  Dózsa György Általános Iskola
  Rókusvárosi II. sz. Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bonifert Domonkos Általános Iskola
  Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Arany János Általános Iskola
  SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Napközi Otthonos Óvodája
  Mártélyi Általános Iskola
  Mindszenti Általános Iskola
  Návay Lajos Általános Iskola
  Dózsa György Általános Iskola
  Maroslelei Általános Művelődési Központ Általános Iskolája
  Ádám Jenő Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Balástya-Ópusztaszer Közoktatási Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája és Óvodája
  Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Kiss Ferenc Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Napköziotthonos Óvoda
  Zákányszéki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Horváth Mihály Gimnázium
  SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium
  Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
  Deák Ferenc Gimnázium Deák Ferenc Bilingual High School
  Makói József Attila Gimnázium
  Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola; Instituto de Ensenanza Secundaria y Escuela de Artes Tömörkény István;Tömörkény István Gymnasium und Fachmittelschule für Kunst
  Hódmezővásárhelyi Integrált Szakképző Központ Szakiskola és Szakközépiskola
  Szegedi Rendészeti Szakközépiskola
  Bedő Albert Középiskola, Erdészeti Szakiskola és Kollégium
  Zsoldos Ferenc Középiskola és Szakiskola
  Dózsa György Általános Iskola
  Móricz Zsigmond Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Vasvári Pál Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
  Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola
  Széna Téri Általános Iskola
  Tóvárosi Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Munkácsy Mihály Általános Iskola
  Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola
  Felsővárosi Általános Iskola Oberstadtische Grundschule
  Vasvári Pál Általános Iskola
  Németh László Általános Iskola
  Vízivárosi Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Zentai Úti Általános Iskola
  Hétvezér Általános Iskola
  Tolnai Utcai Általános Iskola
  István Király Általános Iskola
  Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
  Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Művelődési Központ
  Arany János Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Művelődési Központ
  Petőfi Sándor Általános Iskola, Szakiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Perkáta - Nagykarácsony - Aba Általános Művelődési Központ
  Jankovich Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Mátyás Király Általános Iskola és Községi Könyvtár
  Általános Iskola
  Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Eötvös Károly Általános Iskola
  Nádasdladányi Általános Művelődési Központ
  Széchenyi István Általános- és Zeneiskola és Dolgozók Gimnáziuma
  Zichy Jenő Általános Iskola
  Seregélyesi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási, Pedagógiai Szak- és Szakmai Szolgáltató Intézmény és Óvoda
  Gorsium Általános Iskola
  Csanádi Imre Általános Iskola
  Gróf Esterházy Móric Általános Iskola
  Endresz György Általános Iskola
  Hársfadombi Általános Iskola
  Tima Endre Általános Iskola
  Vértesboglár Általános Művelődési Központ
  Dr. Kovács Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Dég
  Szent István Általános Iskola
  Gesztenyefasori Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kozma Ferenc Általános Iskola
  Lovasberényi Általános Iskola
  Beethoven Általános Iskola
  Sajnovics János Egyesített Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Rosti Pál Gimnázium, Általános és Szakképző Iskola
  Széchenyi István Gimnázium
  Fejér Megyei Táncsics Mihály Gimnázium Táncsics-Mihály-Gymnasium des Komitates Fejér
  Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola
  Fejér Megyei Önkormányzat Petőfi Sándor Gimnáziuma és Szakközépiskolája
  Dunaújvárosi Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola
  Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
  Fejér Megyei Vajda János Gimnázium és Szakközépiskola
  Fejér Megyei Önkormányzat Szabolcs Vezér Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  Székesfehérvári Széchenyi István Műszaki Szakközépiskola
  Rudas Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Belvárosi I. István Középiskola
  Dunaferr Szakközép- és Szakiskola
  Dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola , Kollégium
  Árpád Szakképző Iskola és Kollégium
  Fejér Megyei Perczel Mór Szakképző Iskola és Kollégium
  Váci Mihály Ipari Szakképző Iskola és Kollégium
  Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskola
  Hild József Szakközépiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Dr. Entz Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Fejér Megyei Eötvös József Szakképző Iskola és Kollégium
  Dr. Batthyány- Strattmann László Általános Iskola
  Kapuvár Térségi Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Haller János Általános, Szakközép-és Szakiskola
  Ujhelyi Imre Általános Iskola
  Fekete István Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Deák Téri Általános Iskola
  Lackner Kristóf Általános Iskola
  Nádorvárosi Közoktatási Főigazgatóság, Óvoda és Általános Iskola
  Marcalvárosi Közoktatási Főigazgatóság, Általános Művelődési Központ, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Gyárvárosi és Szabadhegyi Közoktatási Főigazgatóság, Óvoda, Általános- és Középiskola
  Városközponti Tulipanos Általános Iskola
  Kertvárosi Közoktatási Főigazgatóság, Általános Művelődési Központ
  Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
  Eötvös József Általános- és Szakiskola
  József Attila Általános Iskola
  Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Móra Ferenc Általános Iskola és Óvoda
  Szent István Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Szil
  Király Iván Körzeti Általános Iskola Farád
  Zrínyi Ilona Általános Iskola Abda
  Szent István Király Általános Iskola
  Körzeti Általános Iskola
  Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola
  GYŰR MENTI TELEPÜLÉSEK ISKOLATÁRSULÁSA
  II. Rákóczi Ferenc Általános Művelődési Központ
  Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola
  Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Weöres Sándor Általános Iskola
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola
  Pilinszky János Általános Iskola
  Öttevényi Általános Iskola
  Pannonhalma Többcélú Kistérségi Társulás Radnóti Miklós Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézménye
  Öveges József Általános Iskola
  Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
  Általános Iskola és Óvoda
  Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
  Tényői Ady Endre Általános Iskola
  Kisfaludy Károly Általános Művelődési Központ
  Fiáth János Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola Gyarmat
  Községi Általános Iskola
  Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
  Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent Márton Általános Iskola
  Lőrincze Lajos Általános Iskola
  Kimle, Ásványráró Közoktatási Intézménye
  Levéli Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Lébényi Általános Művelődési Központ
  Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Mosonszolnoki Általános Iskola
  Váci Mihály Általános Iskola
  Babos József Térségi Általános Iskola Fertőd
  Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola Fertőszentmiklós
  Széchényi Ferenc Általános Iskola
  Fertő-táj Általános Iskola Hegykő
  Iváni Általános Iskola
  Nakovich Mihály Általános Iskola
  Általános Iskola és Óvoda Lövő
  Pantzer Gertrud Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola
  Általános Iskola
  Általános Iskola
  Általános Iskola
  Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium
  Széchenyi István Gimnázium
  Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
  Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
  Kossuth Lajos Gimnázium
  Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakképző Iskola
  Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskola és Kollégium
  Adyvárosi Közoktatási Főigazgatóság, Óvoda, Általános és Középiskola
  Bercsényi Miklós Közlekedési Középiskola, Szakiskola és Sportiskolai Módszertani Központ
  Krúdy Gyula Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Középiskola, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakközépiskola és Általános Művelődési Központ
  Hild József Építőipari Szakközépiskola
  Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
  Baross Gábor Közgazdasági és Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola
  Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakközépiskola
  Richter János Zeneművészeti Szakközépiskola, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium
  Nyugat-magyarországi Egyetem Roth Gyula Gyakorló Szakközépiskola és Kollégium
  Soproni Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskola és Kollégium
  Bolyai János Általános Iskola, Informatikai és Közgazdasági Szakközépiskola
  Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakképző Iskola és Kollégium
  Handler Nándor Szakképző Iskola
  Veres Péter Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Győri Kossuth Lajos Ipari Szakképző Iskola, Kollégium és Felnőttek Középiskolája
  Hunyadi Mátyás Szakképző és Szakközépiskola
  Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakképző Iskola
  Berg Gusztáv Szakiskola
  Vas- és Villamosipari Szakképző Iskola és Gimnázium
  Kossuth Lajos Szakiskola
  Gábor László Építőipari Szakképző Iskola
  Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola
  Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
  Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola
  Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
  Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  dr. Földi János Ált. Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kövy Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat
  Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola
  Bethlen Gábor Általános Iskola
  Középkerti Általános Iskola
  Középkerti Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagintézménye
  Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kincskereső Óvoda és Általános Iskola
  Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája
  Bocskai István Általános Iskola
  Csapókerti Általános Iskola
  Dózsa György Általános Iskola
  Fazekas Mihály Általános Iskola
  Hunyadi János Általános Iskola
  József Attila Általános Iskola
  Hatvani István Általános Iskola
  Kinizsi Pál Általános Iskola
  Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája
  Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Lilla Téri Általános Iskola Lilla Téri Elementary School
  Nagysándor József Általános Iskola
  Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
  Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Szoboszlói Úti Általános Iskola
  Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
  Ibolya Utcai Általános Iskola
  Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
  Gönczy Pál Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kossuth Lajos Általános Művelődési Központ
  Bocskai István Általános Iskola és Óvoda
  Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bessenyei György Általános Iskola
  Barsi Dénes Általános Iskola
  Szabó Pál Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola, Óvoda Szentpéterszeg
  Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ Zsáka
  Bocskai István Általános Iskola és Községi Kölcsey Könyvtár
  Óvoda, Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bagamér-Kokad
  Általános Iskola és Óvoda
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Irinyi József Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola
  Irinyi János Általános Iskola és Városi Könyvtár
  Ábrányi Emil Általános Iskola
  Nyírmártonfalvai Általános Iskola
  Arany János Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
  Diószegi Lajos Általános Iskola és Községi Könyvtár Hajdúszovát
  Veres Péter Általános Iskola
  Szűcs Sándor Általános Művelődési Központ
  Általános Művelődési Központ
  Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola
  Jókai Mór Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Általános Iskola Óvoda és Könyvtár
  Tiszacsegei Általános Művelődési Központ
  Hunyadi Mátyás Általános Művelődési Központ
  Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Liceo Csokonai Vitéz Mihály
  Fazekas Mihály Gimnázium, Lycée Fazekas Mihály, Instituto Fazekas Mihály
  Tóth Árpád Gimnázium
  Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
  Debreceni Ady Endre Gimnázium
  Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola
  I. Rákóczi György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Bocskai István Gimnázium
  Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola
  Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző Iskola és Kollégium
  Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskola
  Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola
  Debreceni Irinyi János Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Szilágyi Dániel Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Szakiskola
  Brassai Sámuel Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola
  Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola
  Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola Bethlen Gábor Secondary School of Economics
  Közgazdasági Szakközépiskola
  Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Dienes László Gimnázium és Egészségügyi Szakképző Iskola Dienes László Grammar-School and Vocational School for Health Workers
  Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Vegyipari Szakközépiskola
  Bessenyei György Szakközépiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Arany János Kollégium
  Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
  Széchenyi István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Povolny Ferenc Szakképző Iskola
  Debreceni Baross Gábor Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Veress Ferenc Szakképző Iskola
  Veres Péter Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző
  Beregszászi Pál Szakközépiskola és Szakiskola
  Könnyűipari Szakközép- és Szakiskola
  Bocskai István Szakképző Iskola
  Lenkey János Általános Iskola
  Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
  Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium
  Balassi Bálint Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
  Gyöngyösi Arany János Általános Iskola
  Felsővárosi Általános Iskola
  Egressy Béni Kéttannyelvű Általános Iskola Egressy Béni Bilingual Primary School
  Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola
  Tamási Áron Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola és Óvoda
  Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Magyary Károly Általános Iskola
  I. István Általános Iskola és Óvoda Összevont Közoktatási Intézmény
  Mátraderecske-Mátraballa Óvoda és Általános Iskola
  Fáy András Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Jámbor Vilmos Általános Iskola
  Országh Kristóf Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Verpelét Általános Művelődési Központ
  Figedy János Általános Iskola,Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Közös Igazgatású Nevelési Oktatási és Közgyűjteményi Intézmény
  Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Nekcsei Demeter Általános Iskola és Napköziotthon
  Nagy Gyula Testnevelés Tagozatos Általános Iskola és Alapfokú Művészetokatási Intézmény
  Általános Művelődési Központ
  Arany János Általános Iskola
  Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
  Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
  Nagyfügedi Általános Művelődési Központ
  Szent Imre Általános Iskola, Könyvtár és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola
  Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
  Apáczai Csere János KatolikusÁltalános Iskola
  Boldogi Berecz Antal Általános Iskola
  Csány község Önkormányzata Képviselőtestületének Általános Iskolája
  Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
  Batthyány József Általános Iskola
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola
  Rózsaszentmárton-Szűcsi Intézményfenntartó Társulás Általános Iskola és Óvoda
  Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola
  Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános iskola
  Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola
  Tarnamérai Általános Iskola
  KLIK Tarnaörs-Boconádi Általános Iskola 095006
  Besenyőteleki Általános Művelődési Központ
  Káli Általános Művelődési Központ
  Általános Iskola Kompolt-Nagyút
  Mezőszemerei Általános Iskola és Óvoda
  Általános Művelődési Központ Mezőtárkány-Egerfarmos
  Vass Lajos Általános Iskola és Napsugár Óvoda
  Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény Egységés Óvoda-Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium
  Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
  Egri Dobó István Gimnázium
  Eötvös József Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
  Kossuth Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátóipari Szakközép-, Szakiskola és Kollégium
  Bornemissza Gergely Szakközép-, Szakiskola és Kollégium
  József Attila Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Március 15. Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola, Esztergom
  József Attila Általános Iskola, Esztergom
  Babits Mihály Általános Iskola, Esztergom
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Komárom Város Szőnyi Bozsik József Általános Iskola
  Feszty Árpád Általános Iskola
  Dózsa György Általános Iskola
  József Attila Általános Iskola
  Ságvári Endre Általános Iskola
  Vaszary János Általános Iskola
  Kőkúti Általános Iskola
  Sárberki Általános Iskola
  Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
  Kisbér Város Többcélú Közös Igazgatású Közoktatási Intézménye
  Kernstok Károly Általános Iskola
  Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola
  Arany János Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Bozóky Mihály Általános Iskola
  III. Béla Általános Iskola
  Banai Jókai Mór Általános Iskola
  Bábolnai Általános Iskola
  Mocsai Arany János Általános Iskola
  Pápay József Általános Iskola
  Csokonai Általános Iskola
  Launai Miklós Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakképző Iskola
  Szent István Általános Iskola
  Vincze Imre Református Általános Iskola
  Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola
  Szomód Község Általános Művelődési Központ
  Általános Művelődési Központ Gyermely
  Kisfaludy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Tarjáni Általános Művelődési Központ - Bildungszentrum Tarian
  Vértesszőlősi Általános Iskola
  Kézdi -Vásárhelyi Imre Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Oroszlány Város Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
  Árpád Gimnázium
  Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom
  Szent Imre Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Esztergom
  ÓVÁROSI KÖZÉPISKOLA ÉS SZAKISKOLA
  Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskola
  Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Széchenyi István Közgazdasági-Informatikai Szakközépiskolája
  Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskolája
  K-EMÖ Jávorka Sándor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakiskola és Kollégium
  Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Kultsár István Szakközépiskolája és Szakiskolája
  Balassa Bálint Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
   Alapy Gáspár Szakiskola, Szakközépiskola és Kollégium
  Kiss Árpád Általános Iskola
  Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon
  Általános Iskola
  Bercel-Becske-Szanda Községi Önkormányzatok Általános Iskolája
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Magyarnándori Általános Iskola és Óvoda
  József Attila Általános Iskola Őrhalom
  Madách Imre Körzeti Általános Iskola és Napköziotthon
  Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Körzeti Általános Iskola
  Gróf Wilczek Frigyes Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Fáy András Általános Iskola
  II Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Palotási Általános Iskola
  Héhalmi Általános Iskola
  Általános Iskola
  TARI Kodály Zoltán Általános Iskola
  Veres Pálné Általános Iskola
  Bárnai Általános Iskola és Egységes Óvoda-Bölcsőde
  Id. Szabó István Általános Iskola, Óvoda és Körzeti Könyvtár
  Etes-Litke Általános Iskola és napköziotthonos Óvoda
  Platthy József Általános Művelődési Központ
  Mocsáry Antal Körzeti Általános és Művészeti Iskola
  Aba Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Hollókői Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  I. István Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Ráday Gedeon Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Szent István Általános Iskola, Óvoda
  Ságújfalu Körzeti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola
  Általános Iskola
  Szentgyörgyi István Általános Iskola
  Szondi György Általános Iskola
  Mikszáth Kálmán Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola és Óvoda
  Nőtincsi Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Általános Iskola
  Óvoda és Általános Iskola Integrációs Bázisintézmény
  Balassi Bálint Gimnázium
  Váci Mihály Gimnázium
  Bolyai János Gimnázium és Szakközépiskola
  Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola
  Mikszáth Kálmán Líceum
  Madách Imre Gimnázium és Szakközépiskola
  Táncsics Mihály Közgazdasági, Ügyviteli, Kereskedelmi és Vendéglátó-ipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Stromfeld Aurél Gépipari, Építőipari és Informatikai Szakközépiskola
  Lipthay Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Szondi György Szakközépiskola, Szakiskola és Speciális Szakiskola
  Borbély Lajos Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Fekete István Általános Iskola és Szakmunkásképző Szakiskola
  Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Gróf Széchenyi Isván Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Szent István Király Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Fáy András Általános Iskola és Óvoda
  Garay János Általános Iskola
  Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Huzella Tivadar Általános Iskola
  Eötvös József Általános Művelődési Központ Általános Iskolája
  Andreetti Károly Általános és Művészeti Iskola és Könyvtár
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Sportiskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Csengey Gusztáv Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Mátyás Király Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola
  Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Galgamácsai Fekete István Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Német Nemzetiségi Általános Iskola Deutsche Nationaltätenschule
  Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
  Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Könyves Kálmán Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat
  Szent László Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Blaskovits Oszkár Általános Iskola
  Péceli Integrált Oktatási Központ
  Szadai Székely Bertalan Általános Iskola
  Hevesy György Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Szent László Általános Iskola
  Fabriczius József Általános Iskola
  Bajza Lenke Általános Iskola
  Gábor Áron Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Kalász Suli Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Dunabogdányi Általános Iskola Grund- und Hauptschule és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Móricz Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Könyvtár
  Pilisszentkereszti Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola Slovenská národnostná škola Mlynky
  Sashegyi Sándor Általános Iskola, Művészeti Szakközépiskola és Szakiskola Pomáz
  Mátyás Király Általános Iskola
  Zöldsziget Körzeti Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
  Pollack Mihály Általános Iskola, Könyvtár és Zeneiskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Áprily Lajos Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Szentistvántelepi Általános Iskola
  Petőfi Sándor Közös Igazgatású Általános Iskola és Óvoda
  Esztergály Mihály Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola
  Kittenberger Kálmán Általános és Művészeti Iskola
  Kvassay Jenő Általános Iskola
  Közös Fenntartású Püspökhatvan-Galgagyörk-Penc Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Cseh Péter Általános Iskola
  Hunyadi János Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Váchartyáni Apáczai Csere János Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Benedek Elek Tagiskola
  Szőnyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Napraforgó Óvoda Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény
  Biatorbágyi Általános Iskola
  Herceghalmi Általános Iskola
  Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola
  Nagykovácsi Általános Iskola
  Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Dózsa György Általános Iskola
  Német Nemzetiségi Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Szakképző Iskola
  Templom Téri Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Deutsche Nationalitätenschule am Kirchplatz Werischwar
  Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános és Művészeti Alapiskola Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Zimándy Ignác Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Zichy Miklós Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálati Intézmény
  Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola Deutsche Nationalitätenschule Werischwar
  József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (ÖKO Iskola)
  Hunyadi János Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
  Szent István Általános Iskola
  Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Weöres Sándor Általános Iskola
  Gróf Széchenyi István Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola
  Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Herman Ottó Általános Iskola
  Ady Endre Általános Iskola
  Bartók Béla Általános Iskola
  Tolnay Lajos Általános Iskola
  Általános Iskola
  Halászy Károly Általános Iskola
  Huszka Hermina Általános Iskola
  Csurgay Franciska Általános Iskola
  Tatárszentgyörgyi Általános Művelődési Központ
  Újhartyáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Általános Iskola
  Bénye-Káva Általános Iskola
  Balla Károly Általános Iskola
  Laky Ilonka Általános Iskola
  Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Zeneművészeti és Táncművészeti Intézmény
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Fekete István Általános Iskola és Szakiskola
  Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Péteri Pittner Déner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola és Nagyközségi Könyvtár
  Szent István Általános Iskola
  Árpád Fejedelem Általános Iskola
  Vasadi Általános Iskola
  Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola - Anton Grassalkovich Grundschule Wetschesch
  Gróf Andrássy Gyula Általános Iskola
  Halmi Telepi Általános Iskola
  Farmos Község Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Általános Iskola
  Imre Sándor Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola
  Földváry Károly Általános Iskola
  Gróf Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Községi Könyvtár
  Hunyadi János Általános Iskola és Községi Könyvtár
  Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola
  Árpád Fejedelem Általános Iskola
  Kiskunlacháza-Áporka Társulás Általános Iskolája és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye
  Szigetbecse-Makád Közös Igazgatású Közoktatási Intézményi Fenntartó Társulás Óvodája és Általános Iskolája
  Közös Igazgatású Művelődési Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola Könyvtár És Művelődési Ház
  Általános Iskola és Könyvtár
  Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola
  Nagy Sándor József Gimnázium
  Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
  Radnóti Miklós Gimnázium
  Vörösmarty Mihály Gimnázium
  Ócsai Bolyai János Gimnázium
  Ady Endre Gimnázium
  Móricz Zsigmond Gimnázium
  Madách Imre Gimnázium
  Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium
  Táncsics Mihály Gimnázium
  Török Ignác Gimnázium
  József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
  Damjanich János Gimnázium és Szakközépiskola
  Boronkay György Műszaki Középiskola, Gimnázium és Kollégium
  Baktay Ervin Gimnázium
  Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
  Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
  Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
  Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
  Fóti Népművészeti Szakközép- Szakiskola és Gimnázium
  Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
  Százhalombattai Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium
  Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
  Eötvös József Közgazdasági Szakközépiskola
  I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola
  Selye János Humán és Zeneművészeti Szakközépiskola
  Bálint Márton Általános és Középiskola
  Kinizsi Pál Gimnázium és Szakközépiskola
  Király Endre Ipari Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Szterényi József Szakközépiskola és Szakiskola
  Vác Város Önkormányzat Képviselő-testületének Bernáth Kálmán Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája
  Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Pálóczi Horváth István Szakképző Iskola és Kollégium
  Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Madách Imre Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium
  Bem József Műszaki Szakközép- és Szakiskola
  Dabasi Kossuth Zsuzsanna Szakiskola, Szakközépiskola, Gimnáziumi Felnőttoktató, Felnőttképző és Kollégium
  Kós Károly Szakképző Iskola
  Kiskunlacházi Szakközép- és Szakképző Iskola
  Ipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Petzelt József Szakközépiskola és Szakiskola
  Cházár András Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Diákotthon és Pedagógiai Szakszolgálat
  Fabriczius József Esti Gimnázium és Kereskedelmi Szakközépiskola
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napközi-Otthonos Óvoda
  Somogyi Rezső Általános Iskola
  Teichmann Vilmos Általános Iskola
  Vári Emil Társulási Általános Iskola
  Képes Géza Általános Iskola
  Móricz Zsigmond Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola
  Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
  Kodály Zoltán Általános Iskola
  Nyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskolája és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Móricz Zsigmond Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Bencs László Szakiskola és Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Petőfi Sándor tagintézménye
  Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ
  Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Árpád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szabó Magda Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvodák
  Általános Iskola
  Csaholc Általános Iskola és Óvoda
  Móricz Zsigmond Általános Iskola
  Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Óvoda
  Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ
  Általános Iskola
  Bornemisza Géza Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
  Maróthy János Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Körzeti Általános Iskola
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
  Molnár Mátyás Általános Iskola Túristvándi-Kömörő
  Ajaki Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ölbey Irén Általános Iskola
  Eperjeskei Arany János Általános Iskola
  Fényeslitke Kossuth Lajos Általános Iskola és Óvoda
  Arany János Általános Iskola
  Mándok Általános Művelődési Központ
  Váci Mihály Általános Iskola, Óvoda
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Bölcsőde
  Móricz Zsigmond Általános Iskola
  Petneházy Dávid Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Községi és Iskolai Könyvtár
  I. István Király Általános Iskola
  Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Óvoda
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Közös Fenntartású Lónyay Menyhért Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Fekete István Általános Iskola és Óvoda
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Óvoda (Jármi-Papos)
  Móra Ferenc Általános Művelődési Központ
  Jókai Mór Általános Iskola
  Mérk- Vállaj Általános Művelődési Központ
  Általános Iskola
  Dancs Lajos Ének-zene Tagozatos Általános- és Zeneiskola
  Benedek Elek Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola
  Ópályi Jókai Mór Általános Iskola
  Németh Lili Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Jármi-Papos-Őr Általános Iskola és Óvoda Bibó István Általános Iskolai Tagintézmény
  Dr. Antall József Oktatási-Kulturális- és Szabadidőközpont
  Kiss Áron Általános Iskola
  Szentpétery Zsigmond Általános Iskola és Könyvtár
  Általános Iskola
  Tyukod Nagyközség Önkormányzat Általános Iskola és Óvoda
  Molnár Mátyás Általános Iskola
  Szabolcs Vezér Általános Iskola, Szakiskola, Alapfoku Művészeti Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Közös Fenntartású Általános Iskola, Óvoda és Könyvtár Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári
  Kállay Miklós Általános Iskola
  Dr. Jósa István Általános Iskola
  Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szent László Általános Iskola és Községi Könyvtár
  Vántus István Általános Művelődési Központ és Könyvtár
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
  Nyírpilis Község Általános Iskola - Óvoda, Községi és Általános Iskolai Könyvtár
  Ófehértói Általános Művelődési Központ
  KOSZISZ Királyfalvi Miklós Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola, Szakképző Iskola és Gimnázium
  Zrínyi Ilona Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Reguly Antal Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Barota Mihály Általános Művelődési Központ
  II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola, Óvoda, Bölcsőde, Könyvtár
  Árpád Fejedelem Általános Iskola
  Kálmánházi Benedek Elek Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  István Király Baptista Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola és Óvoda
  Mikszáth Kálmán Általános Iskola és Óvoda Nagycserkesz
  Csuha Antal Általános Iskola
  Jósika Miklós Általános Iskola
  Színi Károly Általános Művelődési Központ
  Bónis Sámuel Általános Iskola, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Nyárády Mihály Általános Iskola és Óvoda
  Szabolcsvezér Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Körzeti Általános Iskola és Óvoda
  Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Községi és Iskolai Könyvtár
  Megyer Vezér Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Rakovszky Sámuel Általános és Művészeti Iskola
  Árpád Fejedelem Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Közös Általános Iskola és Óvoda
  Patay István Általános Iskola
  Általános Iskola és Óvoda
  Tarpai Esze Tamás Általános Iskola
  KÖZÖS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA TISZAKERECSENY
  Közös Általános Iskola és Óvoda
  Nagyvarsány Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
  Holló László Általános Iskola, Nyitnikék Óvoda és Kettősfunkciójú Könyvtár
  Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Általános Iskola, Óvoda, Iskolai és Községi Könyvtár
  Kossuth Lajos Általános és Alapfokú és Művészeti Iskola
  Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola
  Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Demecseri Gimnázium, Szakközép-és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Nevelési Oktatási Centrum
  Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium
  Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
  Nagykállói Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Krúdy Gyula Gimnázium
  Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
  Kölcsey Ferenc Gimnázium
  Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
  II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
  Ady Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Esze Tamás Gimnázium
  Báthory István Gimnázium és Szakközépiskola
  Zay Anna Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium
  Bajcsy-Zsilinszky Endre Gimnázium és Szakközépiskola
  Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola, Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium
  Arany János Gimnázium és Általános Iskola, Diákotthon és Gyermekek Átmeneti Otthona
  Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Petőfi Sándor Közgazdasági Szakközépiskola
  Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium
  Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
  Lippai János Szakközépiskola és Szakiskola
  Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskola
  Művészeti Középiskola és Kollégium
  Inczédy György Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Wesselényi Miklós Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Móricz Zsigmond Szakképző Iskola és Kollégium
  Kisvárdai II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola és Szakiskola
  Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  Bethlen Gábor Középiskola, Szakképző Iskola és Kollégium
  Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
  Marcali Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
  Balatonlelle-Karád Általános Iskola és Alapfokú Müvészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Óvoda
  Takáts Gyula Általános Iskola,Zeneiskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,Egységes Pedagógia Szakszolgálat,Pedagógiai Szakmai Szolgáltató, Óvoda és Bölcsőde Többcélú Intézmény
  Fekete István Általános Iskola és Községi Könyvtár
  Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Gábor Andor Általános Iskola Babócsa
  I. István Általános Iskola és Óvoda
  Csökölyi Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Somssich Imre Általános Iskola
  Igali Batthyány Károly Általános és Speciális Szakiskola
  Szász Endre Általános és Művészeti Iskola,
  Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Taszári Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola
  Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
  Festetics Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
  Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola
  Ladi János Általános Iskola
  Sávolyi Általános Iskola és Óvoda
  Véssey Mihály Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola és Óvoda
  Somogyszob Községi Önkorm. Ált. Isk. és Napköziotthonos Óvodája
  Balatonszárszó József Attila Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Reich Károly Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Ságvári Szilády Áron Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Városi és Iskolai Könyvtár
  Gamási Általános Iskola
  Fekete István Általános és Művészeti Alapiskola, Napköziotthonos Óvoda Látrány
  Fodor András Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Pedagógiai-szakmai Szolgáltató Intézmény
  Kavulák János Általános Iskola
  Körzeti Általános Iskola és Óvoda
  Gróf Bethlen István Általános Iskola és Óvoda
  Zrínyi Miklós Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Óvoda - Bölcsőde
  Szent Ferenc Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Törökkoppányi Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
  Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Somogy Megyei Önkormányzat Mátyás Király Gimnáziuma
  Berzsenyi Dániel Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola
  Somogy Megyei Önkormányzat Perczel Mór Gimnáziuma
  Kaposvári Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakközépiskola
  Kinizsi Pál Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Gimnázium
  Széchenyi István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Építőipari, Faipari Szakképző Iskola és Kollégium
  Zichy Mihály Iparművészeti, Ruhaipari Szakképző Iskola és Kollégium
  Szigeti-Gyula János Egészségügyi Szakképző Iskola
  Marcali Városi Önkormányzat Széchenyi Zsigmond Szakközépiskola- és Szakiskolája
  Jálics Ernő Általános Iskola, Szakképző Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Batthyány Lajos Általános Iskola
  Lisznyai Utcai Általános Iskola
  Budavári Általános Iskola
  Áldás Utcai Általános Iskola
  Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
  Remetekertvárosi Általános Iskola
  Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
  Újlaki Általános Iskola
  Pitypang Utcai Általános Iskola
  Törökvész Úti Általános Iskola
  Fillér Utcai Általános Iskola
  Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
  BP. Fővárosi Önkormányzatának Nyitott Világ Fejlesztő Iskolája
  Bárczi Géza Általános Iskola
  Csillaghegyi Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Fodros Általános Iskola
  Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
  Kerék Általános Iskola és Gimnázium
  Keve-Kiserdei Általános Iskola
  Óbudai Nagy László Általános Iskola
  Medgyessy Ferenc Általános Iskola
  Pais Dezső Általános Iskola
  Első Óbudai Általános Iskola, Erste Altofener Grundschule
  Zipernowsky Károly Általános Iskola
  Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
  Aquincum Általános Iskola
  Bajza József Általános Iskola
  Erzsébet Utcai Általános Iskola
  Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium
  Angol Tagozatos Általános Iskola
  Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola
  Bródy Imre Oktatási Központ, Általános Iskola és Gimnázium
  Megyeri Úti Általános Iskola
  Testnevelés Tagozatos Általános Iskola
  Halassy Olivér Német Tagozatos Általános Iskola
  Szűcs Sándor Általános Iskola
  Szigeti József Utcai Általános Iskola
  Karinthy Frigyes Általános Művelődési Központ
  Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
  Homoktövis Általános Iskola
  Deák Diák Általános Iskola
  Szent István Általános Iskola
  Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
  Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola
  Bajza Utcai Általános Iskola
  Derkovits Gyula Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Baross Gábor Általános Iskola
  Németh László Általános Iskola
  Lakatos Menyhért Józsefvárosi Általános Művelődési Központ
  Práter Általános Iskola
  Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola
  Losonci Téri Általános Iskola
  Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola
  Kosztolányi Dezső Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
  Molnár Ferenc Általános Iskola
  József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Kőbányai Harmat Általános Iskola
  Kőbányai Fekete István Általános Iskola
  Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola
  Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola
  Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola
  Kőbányai Szent László Általános Iskola
  Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Kőbányai Bem József Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola, Szakközépiskola és Óvoda
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
  Teleki Blanka Általános Iskola Teleki-Blanka-Grundschule
  Újbudai Bocskai István Általános Iskola
  József Attila Gimnázium
  Farkasréti Általános Iskola
  Kelenvölgyi Általános Iskola
  Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola
  Domokos Pál Péter Általános Iskola
  Gazdagrét- Törökugrató Általános Iskola Grundschule in Gazdagrét
  Gazdagrét - Csíkihegyek Általános Iskola
  Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola - Mór Jókai Grund-und Deutsche Nationalitätenschule
  ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola
  Németvölgyi Általános Iskola
  Virányos Általános Iskola
  Zugligeti Általános Iskola
  Bp.Főv. XIII. kerületi Önkormányzat Csata Utcai Általános Iskola
  Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
  Számítástechnikai Általános Iskola
  Bp. Főv. XIII. Ker. Önkormányzat Hunyadi Mátyás Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Bp. Főv. XIII. Kerületi Önkormányzat Pannónia Általános Iskola
  Bp. Főv. XIII. Ker. Önkormányzat Hegedüs Géza Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola
  Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Herman Ottó Általános Iskola
  Jókai Mór Általános Iskola
  Kaffka Margit Általános Iskola
  Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Liszt Ferenc Általános Iskola
  Heltai Gáspár Általános Iskola
  Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
  Hunyadi János Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Németh Imre Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Czabán Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Hartyán Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. Kerületi Önkormányzat Kolozsvár Utcai Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. Kerületi Önkormányzat Szent Korona Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Száraznád Nevelési-Oktatási Központ, Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Gyógypedagógiai Szakmai Szolgáltató
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Pestújhelyi Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Rákospalotai Kossuth Lajos Általános Iskola
  Arany János Általános Iskola
  Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
  Herman Ottó Általános Iskola
  Batthyány Ilona Általános Iskola
  Centenáriumi Általános Iskola és Szakiskola
  Lemhényi Dezső Általános Iskola
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  Sashalmi Tanoda Általános Iskola
  Jókai Mór Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Diadal Úti Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Podmaniczky János Evanélikus Óvoda és Általános Iskola
  Gregor József Általános Iskola
  Czimra Gyula Általános Iskola
  Szabadság Sugáruti Általános Iskola
  Zrínyi Miklós Általános Iskola
  Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
  Ady Endre Általános Iskola
  Bókay Árpád Általános Iskola
  Brassó Utcai Általános Iskola
  Darus Utcai Általános és Magyar- Német Két Tannyelvű Iskola Darus Zweisprachige Grundschule für Deutsch
  Gulner Gyula Általános Iskola
  Kandó Téri Általános Iskola
  Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola
  Kassa Utcai Általános Iskola
  Vajk-sziget Általános Iskola
  Csontváry Kosztka Tivadar Általános és Alternativ Iskola
  Kondor Béla Általános Iskola
  Eötvös Loránd Általános Iskola
  Táncsics Általános és Német Nemzetiségi Iskola
  Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola Pestszentlőrincer Deutsche Nationalitätengrundschule
  Kastélydombi Általános Iskola
  GLORIETT Általános és Sportiskola
  Puskás Ferenc Általános Iskola
  Kispesti Eötvös József Általános Iskola
  Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
  Kós Károly Általános Iskola
  Pannónia Általános Iskola
  Vass Lajos Általános Iskola
  Bolyai János Általános Iskola
  Budapest XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola
  József Attila Általános Iskola
  Grassalkovich Antal Általános Iskola - Anton Grassalkovich Grundschule
  Lázár Vilmos Általános Iskola és Központi Műhely
  Páneurópa Általános Iskola
  Zrínyi Miklós Általános Iskola
  Gyulai István Általános Iskola
  Fekete István Általános Iskola
  Mikszáth Kálmán Általános Iskola
  Baross Gábor Szakiskola
  Tátra Téri Általános Iskola
  Török Flóris Általános Iskola
  Budapest XX. Kerületi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Hajós Alfréd Általános Iskola
  Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata Herman Ottó Általános Iskola
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola
  Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Katona József Általános Iskola
  Mátyás Király Általános Iskola
  Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Lajtha László Általános Iskola
  Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Csete Balázs Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Budapest, XXI. kerület Csepel Önkormányzata Karácsony Sándor Általános Iskola
  Kék Általános Iskola
  Szárcsa Általános Iskola
  Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola Gróf Széchenyi István Grund-und Zweisprachige Schule
  Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata Móra Ferenc Általános Iskola
  Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely
  Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata Nagy Imre Általános Művelődési Központ
  Vermes Miklós Általános Iskola
  Árpád utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola
  Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Gádor Általános Iskola
  Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Hugonnai Vilma Általános Iskola
  Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
  Rózsakerti Általános Iskola
  Kolonics György Általános Iskola
  Baross Gábor Általános Iskola
  Fővárosi Iskolaszanatórium Általános Iskola
  Hungária Általános Iskola és Kollégium
  BP. Főváros Önkormányzatának Kossuth Zsuzsa Gyermekotthona és Általános Iskolája
  BP. Fővárosi Önkormányzatának Gyermekotthona és Általános Iskolája
  Budapest Főváros Önkormányzatának Kossuth Lajos Gyermekotthona és Általános Iskolája
  Béke Gyermekotthon és Általános Iskola
  Petőfi Sándor Gimnázium
  Szilágyi Erzsébet Gimnázium
  Toldy Ferenc Gimnázium
  II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
  Árpád Gimnázium
  Óbudai Gimnázium
  Veres Péter Gimnázium
  Könyves Kálmán Gimnázium
  Babits Mihály Gimnázium
  ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium
  Eötvös József Gimnázium
  Veres Pálné Gimnázium
  Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
  Madách Imre Gimnázium
  Vörösmarty Mihály Gimnázium
  Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola
  Kőbányai Szent László Gimnázium
  Zrínyi Miklós Gimnázium
  Városmajori Gimnázium és Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola, Módszertani Információs Felnőttképzési Továbbképző és Vizsgaközpont
  Bp. Főv. XIII. Kerületi Önkormányzat Berzsenyi Dániel Gimnázium
  Németh László Gimnázium
  Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
  Szent István Gimnázium
  Teleki Blanka Gimnázium
  Budapest Főváros XV. Kerületi Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzat Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakközépiskola
  Szerb Antal Gimnázium
  Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
  Karinthy Frigyes Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - Karinthy Frigyes Bilingual Secondary School - Karinthy Frigyes Zweisprachiges Gymnasium
  Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
  Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
  Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Jedlik Ányos Gimnázium
  Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
  Kempelen Farkas Gimnázium
  Than Károly Ökoiskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Terézvárosi Általános Iskola és Magyar-angol, Magyar-német Két Tannyelvű Általános Iskola, Pedagógiai Szolgáltató Központ
  Magyar Táncművészeti Főiskola Nádasi Ferenc Gimnáziuma
  Szinyei Merse Pál Gimnázium
  Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
  Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
  Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Szlovák Tanításí Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
  ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Hatévfolyamos Gimnázium
  Katona József Szakközépiskola és Felnőttoktatási Gimnázium
  Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola
  Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
  Telepy Károly Testnevelési Általános Iskola és Gimnázium
  Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
  Pogány Frigyes Szakközépiskola
  Trefort Ágoston Kéttannyelvű Fővárosi Gyakorló Szakközépiskola
  Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium - Áron Tamási Grundschule, Allgemeines und Zweisprachiges, Ungarndeutsches Nationalitätengymnasium
  Arany János Általános Iskola és Gimnázium
  Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakképző Iskola és Gimnázium
  Bókay János Humán Szakközépiskola
  Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola és Gimnázium
  Fodor József Szakképző Iskola és Gimnázium
  Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Gyakorlóiskolája
  Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium, Deutsches Nationalitätengymnasium und Schülerwohnheim
  Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium
  Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközépiskola
  Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
  Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
  Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium
  Kossuth Lajos Gimnázium
  Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
  Öveges József Gyakorló Középiskola és Szakiskola
  Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
  Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
  Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium
  Erkel Ferenc Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Kontyfa Középiskola és Általános Iskola
  Kosztolányi Dezső Gimnázium
  Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
  Hriszto Botev Bolgár-Magyar Általános Iskola és Gimnázium
  Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola Gimnázium és Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Schulek Frigyes Kéttannyelvű Építőipari Műszaki Szakközépiskola
  Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola
  Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola
  Modell Divatiskola, Iparművészeti, Ruha- és Bőripari Szakközépiskola és Szakiskola
  Jelky András Iparművészeti Szakközépiskola
  Fáy András Közlekedésgépészeti, Műszaki Szakközépiskola
  Puskás Tivadar Távközlési Technikum
  Jaschik Álmos Művészeti Szakképző Iskola
  VM Közép-Magyarországi Agrár-szakképző Központ, Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola, Kollégium és VM Gyakorlóiskola, Budapest
  Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola
  Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközépiskola és Szakiskola
  Bolyai János Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
  Verebély László Szakközépiskola és Szakiskola
  Egressy Gábor Kéttannyelvű Műszaki Szakközépiskola
  Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola
  Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
  Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola
  Weiss Manfréd Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola
  Budapesti Corvinus Egyetem - Soós István Borászati és Üzleti Szakközépiskola és Szakiskola
  Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola és Szakiskola
  Magyar Hajózási Szakközépiskola
  Békésy György Szakközépiskola
  Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola
  Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola
  Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskola
  Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
  Giorgio Perlasca Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Hunfalvy János Fővárosi Gyakorló, Kéttannyelvű Külkereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola
  Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola
  II. Rákóczi Ferenc Fővárosi Gyakorló Közgazdasági Szakközépiskola
  Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
  Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola
  Szent István Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola
  Károlyi Mihály Fővárosi Gyakorló Kéttannyelvű Közgazdasági Szakközépiskola
  Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
  Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
  Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
  Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola
  Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnázium
  Képző és Iparművészeti Szakközépiskola és Kollégium
  Ybl Miklós Építőipari Szakképző Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Károly Róbert Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
  Bethlen Gábor Szakközépiskola
  Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola
  Erzsébet Királyné Szolgáltató és Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola
  Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
  Harsányi János Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
  Terézvárosi Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
  Szamos Mátyás Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Budapesti Szolgáltató- és Kézművesipari Szakképző Iskola
  Ganz Ábrahám Kéttannyelvű Gyakorló Szakközépiskola és Szakiskola
  Kaesz Gyula Faipari Szakközépiskola és Szakiskola
  Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
  Mándy Iván Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola
  Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
  Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Hangszerészképző Szakközépiskola
  Gróf Széchenyi István Szakiskola és Gimnázium
  Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Felnőttek Gimnáziuma
  Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Veress Zoltán Általános Iskola és Óvoda
  Arany János Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon
  Mezőtúri Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Könyvtár
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Belvárosi Általános Iskola
  Széchenyi Körúti Általános Iskola, Sportiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Fiumei Úti Általános Iskola
  Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola
  Hunyadi Mátyás Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Lippay Lajos Alsó-jászsági Bölcsődei, Óvodai, Iskolai és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Széchenyi István Általános Iskola, Óvoda és Zeneiskola
  Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakképző Iskola
  Csete Balázs Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Apáczai Csere János Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Rákócziújfalui Herman Ottó Általános Iskola
  Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Homoki Általános Iskola
  Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
  Szent István Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Endre Király Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Tószegi Általános Iskola
  Kovács Mihály Általános és Művészeti Iskola
  Recsky Klára Általános Művelődési Központ
  Orczy Anna Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Kengyeli Kossuth Lajos Általános Iskola
  Damjanich János Általános Iskola Intézményi Társulás Cibakháza, Nagyrév
  Cserkeszőlői Petőfi Sándor Általános Iskola
  József Attila Általános Művelődési Központ
  Körzeti Általános Iskola és Óvoda, Tiszakürt
  Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
  Varga Katalin Gimnázium
  Verseghy Ferenc Gimnázium
  Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
  Móricz Zsigmond Gimnázium, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Szentannai Sámuel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola, Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium
  Ványai Ambrus Gimnázium, Informatikai és Közlekedésgépészeti Szakközépiskola
  Gimnázium, Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
  Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Liska József Erősáramú Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium
  Székács Elemér Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Varró István Szakiskola, Szakközépiskola, Általános Iskola és Kollégium
  Klapka György Szakközép- és Szakiskola, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
  Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hámori András Szakközépiskola és Szakiskola
  Illéssy Sándor Baptista Szakközépiskola és Szakiskola
  Kunhegyesi Nagy László Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Kenderesi Szakiskola, Középiskola és Kollégium
  Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Lábassy János Szakközépiskola és Szakiskola
  Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola
  Damjanich János Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Sipos Orbán Szakiskola és Kollégium
  József Attila Általános Művelődési Központ (Dombóvár, Attala, Dalmand Önkormányzatok Társulásaként Működő Intézmény)
  Paksi Bezerédj Általános Iskola
  Deák Ferenc Általános Iskola
  Babits Mihály Általános Iskola
  Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule
  Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gyakorlóóvoda
  Baka István Általános Iskola
  Wosinsky Mór Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Művelődési Központ Aparhant
  Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
  Mórágyi Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Művelődési Központ Nagymányok
  Általános Művelődési Központ Tevel
  Általános Művelődési Központ Györe
  Galló József Társult Általános Iskola és Óvoda
  Körzeti Általános Iskola és Óvoda, Kurd
  Általános Művelődési Központ Szakcs
  Csapó Vilmos Óvoda és Általános Iskola
  Györköny-Bikács Általános Iskola és Óvoda
  Széchényi Sándor Általános Iskola és Óvoda
  Bátai Hunyadi János Általános Iskola
  Bogyiszló-Fácánkert Társult Általános Iskola és Óvoda
  Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Béri Balogh Ádám Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ Őcsény
  Várdomb-Alsónána Bölcsőde, Óvoda és Általános Iskola
  Zomba Körzeti Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Hegyhát Általános és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Deák Ferenc Általános Iskola és Óvoda
  Illyés Gyula Társult Általános Iskola és Óvoda
  Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Vak Bottyán Általános Művelődési Központ
  Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
  Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola és Gimnázium Tolnai Lajos Gimnáziumi és Kollégiumi Tagintézménye
  Tolna Megyei Önkormányzat Sztárai Mihály Gimnáziuma
  Vak Bottyán Gimnázium
  Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
  VM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Szekszárd
  Herceg Esterházy Miklós Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  I. István Szakképző Iskola
  Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Somogyi Béla Általános Iskola
  Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
  Béri Balog Ádám Általános Iskola
  Bersek József Általános Iskola
  Nádasdy Tamás Általános Iskola
  Nyitra Utcai Általános Művelődési Központ
  Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola
  Neumann János Általános Iskola
  Paragvári Utcai Általános Iskola
  Dési Huber István Általános Iskola, Dési Huber István Grundschule
  Reguly Antal Általános Iskola; Reguly Antal Grundschule
  Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Osnovna škola Mihálya Vácija i ustanova osnovnog stupnja za umjetnost; Mihály Váci Grundschule und Institution für Elementare Kunstbildung
  Gothard Jenő Általános Iskola
  Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Bercsényi Miklós Általános Iskola
  Kardos László Általános Iskola
  Napsugár Általános Iskola, Boba
  Kemenesmagasi Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Művelődési Központ Ostffyasszonyfa
  Csaba József Általános Művelődési Központ
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Széchenyi István Általános Művelődési Központ és Könyvtár
  Általános Iskola Őriszentpéter
  Pankasz, Kisrákos, Viszák Általános Iskolája és Óvodája
  Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola
  Általános Művelődési Központ Gyöngyösfalu
  Általános Iskola és Óvoda Bő
  Gérce Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szeleste, Ölbő, Pósfa Községek Általános Iskolája és Óvodái
  Kéttannyelvű Általános Iskola és Óvoda Apátistvánfalva Dvojezicna Osnovna Sola in Vrtec Stevanovci
  Kossics József Kétnyelvű Általános Iskola és Óvoda
  Nemzetiségi Nyelvet Oktató Általános Iskola
  Gróf Apponyi Albert Általános Iskola
  Jáki Nagy Márton Általános Iskola
  Rumi Rajki István Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Szentpéterfai Horvát- Magyar Kényelvű Általános Iskola és Óvoda Hrvatska- mađarska dvojezična osnovna škola i vrtić- Petrovo Selo
  Apáczai Csere János Általános Iskola
  Általános Iskola
  Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
  Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Iskola
  Béri Balogh Ádám Általános Iskola Győrvár
  Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola
  Kölcsey Ferenc Gimnázium
  Jurisich Miklós Gimnázium és Középiskolai Kollégium
  Nagy Lajos Gimnázium
  Kanizsai Dorottya Gimnázium Kanizsai Dorottya Bilingual Secondary Grammar School
  Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Művészeti Szakközépiskola
  Nádasdy Tamás Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
  Béri Balogh Ádám Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola
  Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium - Berufsbildende Fachschule für Handel und Gastgewerbe mit Internat - The Vocational School and Hostel for Commerce and Catering
  Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
  Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium
  Rázsó Imre Szakközépiskola és Szakiskola
  Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző Iskola
  III. Béla Szakképző Iskola és Kollégium
  Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakképző Iskola és Kollégium
  Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Barabás György Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola
  Simon István Általános Művelődési Központ
  Bem József Általános Iskola
  Radnóti Miklós Általános Iskola
  Eötvös Loránd Általános Iskola
  Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
  Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Weöres Sándor Általános Iskola
  Tarczy Lajos Általános Iskola
  Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái
  Horváth István Általános Iskola
  Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája
  Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
  Cholnoky Jenő Általános Iskola
  Deák Ferenc Általános Iskola és Központi Műhely
  Báthory István Általános Iskola
  Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
  Dózsa György Általános Iskola
  Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola
  Gyulaffy László Általános Iskola
  Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
  Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
  Györgyi Dénes Általános Iskola és Logopédiai Intézet
  Vörösberényi Általános Iskola
  Közösfenntartású Általános Iskolák, Óvodák és Könyvtár Szervezete
  Gárdonyi Géza Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda
  Táncsics Mihály Általános Iskola és Könyvtár
  Közös Fenntartású Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Noszlop
  Somlóvásárhelyi Széchenyi István Általános Iskola
  Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda
  Hauser Lajos Általános Iskola
  Általános Iskola
  Bozzay Pál német nemzetiségi nyelvet oktató Általános Iskola. Bozzay Pál Nationalitäten Grundschule
  Nivegy-völgyi Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Közös Fenntartású Általános Iskolai Gondnokság Csót-Béb-Nagygyimót-Nagydém-Bakonyszentiván
  Bánki Donát Általános Iskola és Óvoda
  Mezőlaki Arany János Általános Iskola
  Közös Fenntartású Általános Iskola, Óvoda
  Kastély Oktatási Központ Német Nemzetiségi Általános Iskola, Óvoda és Pedagógiai Szolgáltató Intézet
  Közös Fenntartású Körzeti Általános Iskola Pápateszér
  Közös Fenntartású Ugodi Általános Művelődési Központ Német Nemzetiségi Általános Iskolája
  Ihász Gábor Általános Iskola
  Közös Fenntartású Általános Iskola Csabrendek
  Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola
  Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola
  Művészetek Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola
  Keresztury Dezső Általános-és Szakiskola
  Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda- Bölcsődéje
  Általános Iskola
  Szigligeti Közös Fenntartású Általános Iskola
  Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ősi Oktatási Központ Általános Iskola és Óvoda
  Tasner Antal Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kinizsi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
  Lőrincze Lajos Általános Iskola és Óvoda
  Tótvázsony-Hidegkút Önkormányzatok Általános Iskolája
  Gábor Áron Általános Iskola és Óvoda
  Békefi Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Szent László Általános Iskola és Óvoda
  Közös Fenntartású Általános Iskola Borzavár-Porva
  Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskola
  Ányos Pál Általános Iskola Nagyesztergár
  Általános Művelődési Központ
  Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Balatonfűzfő Város Önkormányzata Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Litéri Református Általános Iskola
  Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium
  Lóczy Lajos Gimnázium és Két Tanítási Nyelvű Idegenforgalmi Szakközépiskola
  Kisfaludy Sándor Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Lovassy László Gimnázium Lovassy-László-Gymnasium
  Vetési Albert Gimnázium - Lycée Vetési Albert - Instituto Vetési Albert
  III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Petőfi Sándor Gimnázium
  Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Türr István Gimnázium és Kollégium
  Pápai Gazdasági Szakközépiskola és Kollégium
  Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium
  Dohnányi Ernő Zeneművészeti Szakközépiskola és Diákotthon
  Veszprémi Táncsics Mihály Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Ipari Szakközépiskola és Gimnázium
  Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola
  Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Széchényi Ferenc Kertészeti Szakképző Iskola és Kollégium
  Öveges József Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Acsády Ignác Szakképző Iskola
  Reguly Antal Szakképző Iskola és Kollégium
  Jendrassik - Venesz Középiskola és Szakiskola
  Széchenyi István Szakképző Iskola
  Batsányi János Gimnázium és Kollégium
  Táncsics Mihály Általános Iskola és Óvoda
  Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
  Bárdos Lajos Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
  Dunakeszi Fazekas Mihály Általános Iskola
  Batthyány Általános Iskola és Sportiskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
  Érdligeti Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
  Teleki Sámuel Általános Iskola
  Bolyai János Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Kenyeres Elemér Kistérségi Általános Iskola Arany János Tagiskola és Tagóvodák Pusztamagyaród
  Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Csány-Szendrey Általános Művelődési Központ
  Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola
  Rozgonyi Úti Általános Iskola
  Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
  Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola
  Általános Iskola és Óvoda Nagykanizsa-Palin
  Miklósfai Általános Iskola
  Hevesi Sándor Általános Iskola
  Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
  Izsák Imre Általános Művelődési Központ
  Landorhegyi Általános Iskola, Sportiskola
  Zalaegerszegi Kertvárosi Általános Iskola
  Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Apáczai Csere János Általános Művelődési Központ
  Andrássy Gyula Általános Iskola
  Dr. Szántó Imre Általános Iskola és Óvoda
  Szabó István Általános Iskola és Óvoda
  Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálatot Ellátó Intézmény
  Általános Művelődési Központ
  Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola
  Gersei Pethő Általános Iskola
  Kerkai Jenő Általános Iskola és Óvoda
  Buda Ernő Körzeti Általános Iskola és Óvoda
  Móra Ferenc Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Térségi Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium
  Galamboki Általános Iskola
  Weöres Sándor Általános Iskola és Szivárvány Óvoda
  Körzeti Általános Iskola Nagyrécse
  Királyi Pál Általános Művelődési Központ
  Móra Ferenc Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Könyvtár és Bölcsőde
  Zalakomári Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Csertán Sándor Általános Iskola és Óvoda
  Fekete István Általános Iskola és Óvoda
  Göcsej Kapuja Bak Általános Művelődési Központ
  Bocföldei Körzeti Általános Iskola
  Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Egervári László Általános Iskolaés Napköziotthonos Óvoda
  Dr. Papp Simon Általános Művelődési Központ
  Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola és Óvoda Pacsa
  Festetics Kristóf Általános Művelődési Központ
  Salomvári Általános Iskola
  Deák Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Általános Iskola Szentpéterúr
  Teskándi Csukás István Általános Iskola
  KINCSKERESŐ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA TÓFEJ
  Zalalövői Általános Iskola
  Fazekas József Általános Iskola és Óvoda
  Szent László Alapfokú Oktatási Központ Türje
  Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda
  Csány László Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Becsehelyi Általános Iskola
  Muraszemenyei Általános Iskola és Óvoda
  Zrínyi Katarina Kistérségi Horvát Álatalános és Alapfokú Művészeti Iskola, Tagiskolái és Tagóvodái
  Fekete István Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
  Kölcsey Ferenc Gimnázium
  Gönczi Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola
  Zrínyi Miklós Gimnázium
  Vajda János Gimnázium
  Batthyány Lajos Gimnázium
  Dr. Mező Ferenc - Thúry György Gimnázium és Szakképző Iskola
  Bibó István Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola
  Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Csány László Közgazdasági Szakközépiskola
  Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola
  Keszthely Város Vendéglátó, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakképző Iskolája és Kollégiuma
  Közgazdasági Szakközépiskola
  Keszthelyi Asbóth Sándor Szakképző Iskola és Kollégium
  Nagykanizsai Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium
  Páterdombi Szakképző Iskola
  Lámfalussy Sándor Szakközépiskola és Szakiskola
  Deák Ferenc és Széchenyi István Szakközép- és Szakiskola, Sportiskola
  Erkel Ferenc Általános Iskola
  Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
  Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Diákotthon
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Barcsay Jenő Általános Iskola
  Izbégi Általános Iskola
  Templomdombi Általános Iskola
  Árpád Fejedelem Általános Iskola
  Juhász Gyula Általános Iskola
  Földváry Károly Általános Iskola
  Petőfi Sándor Általános Iskola
  Radnóti Miklós Általános Iskola
  1. Sz. Általános Iskola
  Herman Ottó Általános Iskola és Budaörsi Logopédiai Intézet
  Kesjár Csaba Általános Iskola
   Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
  Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola
  Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Dabasi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Jászai Mari Általános Iskola
  Nemzetőr Általános Iskola
  Monorierdei Fekete István Általános Iskola
  Ady Úti Általános Iskola
  Váci Mihály Általános Iskola
  Mátray Gábor Általános Iskola
  Árpád Fejedelem Általános Iskola
  1. Számú Általános Iskola
  Százhalombattai Eötvös Loránd Általános Iskola
  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Somogyi Imre Általános Iskola
  Tessedik Sámuel Általános Iskola
  Móricz Zsigmond Gimnázium
  ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
  Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakképző Iskola
  Vasvári Pál Gimnázium
  Zsigmondy Vilmos Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakközépiskola
  Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola és Kollégium
  Thuri György Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola
  Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
  Dominó Általános Iskola
  Martin János Szakképző Iskola
  Körzeti Általános Iskola és Óvoda
  Bárdos László Gimnázium
  Lehel Vezér Gimnázium
  Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola
  NEFMI Aszódi Általános Iskola, Szakiskola és Speciális Szakiskola
  Békés Megyei Harruckern János Gimnázium, Szakképző Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium
  Kölcsey Ferenc Gimnázium, Általános Oktatási és Nevelési Központ
  Ady Endre Általános Művelődési Központ
  Kós Károly Művészeti Szakközépiskola és Kollégium
  Tiszabői Általános Iskola
  Vörösmarty Mihály Általános Művelődési Központ
  Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola,Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Diákotthon és Gyermekotthon
  Palotás Gábor Általános Iskola
  Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Szent Miklós Általános Iskola, Kollégium és Gyermekotthon
  Göllesz Viktor Speciális Szakiskola, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kádas György Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Diákotthon és Gyermekotthon
  Liget Úti Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  J-N-Sz. Megyei Révay György Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon
  Újpesti Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Pedagógiai Szakszolgálat, Nevelési Tanácsadó
  ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola és Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
  Újbudai Speciális Szakiskola
  Józsefvárosi Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Központ és Általános Iskola
  Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
  Éltes Mátyás Általános Iskola, Diákotthon és Gyermekotthon
  Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Diákotthona
  Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Szakszolgáltató Központ
  Montágh Imre Általános Iskola, Óvoda és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
  Gennaro Verolino Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Diákotthon és Gyermekotthon
  Bp. Főv. XIII. kerületi Önkormányzat PRIZMA Általános Iskola és Óvoda Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Zuglói Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Mozgásjavító Általános Iskola, Szakközépiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Diákotthon
  Gyengénlátók Általános Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Diákotthona
  Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium
  Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Diákotthona és Gyermekotthona
  Gyurkovics Tibor Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola, EGYMI és Nevelési Tanácsadó
  Budapest, XVIII. kerületi SOFI (Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény)
  Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Benedek Elek Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Budapest XXI. Kerületi Mészáros Jenő Speciális Általános Iskola
  Kozmutza Flóra Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Gyermekotthon
  Óvoda, Általános Iskola és Gyermekotthon
  Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Meixner Ildikó Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Bajai Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai, Módszertani Intézmény és Gyermekotthon
  Nebuló Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Kecskeméti Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Logopédiai Intézet
  Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Integrált Óvodája, Általános Iskolája, Előkészítő és Készségfejlesztő Speciális Szakiskolája, Kollégiuma, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Egységes Pedagógiai Szakszolgálata, Nevelési Tanácsadója, Gyerm
  Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Általános Iskolája, Előkészitő Szakiskolája és Nevelési Tanácsadója
  Duna Menti Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon
  Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Óvoda,Általános Iskola, Előkészítő, Speciális Szakiskol, Kollégium és Egységes Módszertani Intézmény
  Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Diákotthon, Gyermekotthon és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Móra Ferenc Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Logopédiai Intézet és Nevelési Tanácsadó Intézet
  Fejér Megyei Gárdonyi Géza Általános Iskola és Speciális Szakiskola
  Arany János Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Ezredéves Készségfejlesztő Óvoda, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
  Fejér Megyei Önkormányzat József Attila Általános Iskolája és Speciális Szakiskolája
  Fejér Megyei ÖnkormányzatKossuth Zsuzsanna Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye
  Fejér Megyei Önkormányzat Pápay Ágoston Általános Iskolája, Készségfejlesztő Speciális Szakiskolája és Diákotthona
  Fejér Megyei Önkormányzat Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Diákotthona és Gyermekotthona
  Arany János Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Nevelési Tanácsadó
  Győri Speciális Szakiskola
  Éltes Mátyás Általános Iskola, Óvoda, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Diákotthon, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat
  Soproni Kozmutza Flóra Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
  Doborjáni Ferenc EGYMI, Óvoda, Fejlesztő Iskola, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Kollégium és Pedagógiai Szakszolgálat
  Tóth Antal Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Pedagógiai Szakszolgálat
  Radó Tibor Általános Iskola és Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Kollégium és Különleges Gyermekotthon
  Kalkuttai Teréz Anya Általános Iskola
  Dr Molnár István Óvoda, Általános és Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon
  Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Hallássérültek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye
  Szalaparti Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola és Diákotthon
  Mlinkó István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Diákotthon
  Petőfi Sándor Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Szakiskola
  Lesznai Anna Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Szakiskola
  Benedek Elek Általános Iskola és Szakiskola
  Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Speciális Szakiskola, Esztergom
  Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény,Általános Iskola,Előkészítő Speciális Szakiskola,Kollégium és Nevelési Tanácsadó
  Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Óvodája Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Diákotthona és Gyermekotthona
  Nógrád Megyei Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Gyermekotthon
  Illyés Gyuláné Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Losontzi István EGYMI, Diákotthon és Gyermekotthon
  Móra Ferenc Általános Iskola
  Montágh Imre Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Dalmady Győző Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Montágh Imre Általános Iskola, Óvoda és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kézségfejlesztő Speciális Szakiskola, Diákotthon és Gyermekotthon
  Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Diákotthon, Módszertani Központ és Nevelési Tanácsadó
  Somogy Megyei Önkormányzat Duráczky József Óvodája, Általános Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Nevelési Tanácsadója és Diákotthona
  Somogy Megyei Önkormányzat Éltes Mátyás Általános Iskolája, Egységes Pedagógiai Szakszolgálata
  Somogy Megyei Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Diákotthon és Gyermekotthon
  Dr. Nagy László Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  RUMI ÓVODA, FEJLESZTŐ ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA, KÉSZSÉGFEJLESZTŐ SPECIÁLIS SZAKISKOLA, GYERMEK-ÉS DIÁKOTTHON
  Molnár Gábor Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Balla Róbert Téri Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Szász Márton Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Bartos Sándor Óvoda, Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Zöldmező Utcai Általános Iskola, Diákotthon és Speciális Szakiskola, Kollégium, Pedagógiai Szakszolgálat, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Móricz Zsigmond Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Nevelési Tanácsadó, Egységes Pedagógiai Szolgálat, Gyermekotthon
  Béke Ligeti Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Koncz Dezső Óvoda, Általános Iskola, Diákotthon, Különleges Gyermekotthon és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola
  Nyitott ház Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Zala Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye
  Éltes Mátyás Általános Iskola, Speciális Szakiskola Gyermekotthon, Kollégium és Pedagógiai Szakszolgálat
  Serényi László Általános Iskola
  Cecei Általános Iskola
  Kozmutza Flóra Óvoda, Általános Iskola Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedaóggiai Módszertani Intézmény
  Éltes Mátyás Általános és Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon
  Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Ady Endre Általános Iskola
  Általános Nevelési Központ Óvodája, Iskolája
  Bocskai István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
  Pocsaji Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Ferenc Rákóczi II. Grundschule Süttő
  Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Gyóni Géza Általános Iskola
  Somogysámsoni Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola és Óvoda
  Általános Iskola
  Általános Iskola Csehimindszent
  Fáy András Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
  Petőfi Sándor Általános Iskola és Napközi Otthon, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde
  Hermann László Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Karácsony Sándor Általános Művelődési Központ
  Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti és Általános Iskola
  Bokod-Kecskéd-Szákszend Móra Ferenc Általános Iskola
  Fekete István Általános Iskola
  Ruzsai Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Geszti Arany János Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Magyar Honvédség Kinizsi Pál Tiszthelyettes Szakképző Iskola
  Kardos István Általános és Közgazdasági Szakközépiskola
  Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
  Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola Deutsche Nationalitätengrundschule Johann Hauck
  Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
  Mohács Térségi Általános Művelődési Központ
  Tolna Megyei Önkormányzat Egységes Gyógypedagógiai Módszertani intézmény
  Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  NEFMI Gyermekvédelmi Szolgáltató Központ, Esztergomi Gyermekotthon, Általános Iskola és Szakiskola
  Körmendi Rendészeti Szakközépiskola
  Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola
  Szakkay József Szakközépiskola
  Újbudai Széchenyi István Gimnázium
  Őrmezei Általános Iskola
  Kányai Általános Iskola
  Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
  Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Epreskerti Általános Iskola
  Dr. Kozma Pál Általános Iskola és Életfa Óvoda Gyulaháza-Nyírtass
  Felsőzsolcai Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény (FKIKI)
  Közös Fenntartású és Közös Igazgatású Pusztai Ferenc Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Petőfi Utcai Általános Iskola
  Veresegyház Kistérség Önkormányzatainak Többcélú Társulása Egységes Gyógpedagógiai Módszertani Intézmény, Pedagógiai Szakszolgálat, Nevelési Tanácsadó, Korai Fejlesztő és Gondozó Központ, Szó-fogadó Beszédjavító Általános Iskola, Kincs-Tár Ált. Isk.
  Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
  Reményhír Intézmény Bay Zoltán Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
  Szorgalmatos Deák Ferenc Általános Iskola
  Csanádi Árpád Általános Iskola, Sportiskola, Középiskola és Pedagógiai Intézet
  Mikrotérségi Általános Művelődési Központ Beled
  Újfehértói Általános, Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Szakiskola
  Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium - Valeria Koch Gymnasium, Grundschule, Kindergarten und Schülerwohnheim
  Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Friedrich Schiller Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Pilisvörösvár - Friedrich Schiller Gymnasium, Berufliches Gymnasium und Schülerwohnheim Werischwar
  Budai Középiskola
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Diákotthon Szarvas
  Illyés Gyula Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézmény
  Szegedi Tudományegyetem Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakközépiskola
  Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központ, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola és Speciális Szakiskola
  Magyar-kút Általános Művelődési Központ, Etyek
  Általános Iskola Szemere
  Tiszatenyői Szent István Általános Iskola
  Karácsondi Gönczy Pál Általános Iskola KLIK 093024
  Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű, Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Nyírteleki Általános Művelődési Központ
  Pesti Magyar Színiakadémia Művészeti Szakközépiskola
  Bolgár Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola
  Országos Lengyel Nyelvoktató Iskola
  Erzsébethelyi Általános Iskola
  Garay János Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Közoktatási Típusú Sportiskola, Óvoda és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény
  Zempléni Árpád Általános Művelődési Központ
  Szabadbattyáni Általános Művelődési Központ
  Herédi Általános Iskola
  Mihályi Mikroközpontú Általános Iskola és Óvoda
  Zrínyi Miklós Általános Művelődési Központ - Obrazovni Centar Nikola Zrinjski
  Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Kalocsai - Dunaszentbenedeki-Homokmégyi-Öregcsertői-Szakmári-Újteleki- Uszódi Általános Iskola
  Körzeti Általános Iskola
  Zeleméry László Általános Iskola
  Teleki Blanka Gimnázium Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium
  Mezőgyáni Általános Iskola
  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Váci Mihály Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat József Attila Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Általános Művelődési Központ Kistokaj
  Mezőberényi Kistérségi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Kollégium és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
  Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  Szentgotthárd és Kistérsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kazinczy Ferenc Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Trefort Ágoston Általános Iskola és Óvoda Csabacsüd - Örménykút
  Bükkalja Általános Iskola
  Nagykállói Város Önkormányzat Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
  Berentei Általános Művelődési Központ
  Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  József Attila Általános Iskola és Óvoda
  Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános Iskola, Középiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Jókai Mór Összevont Általános Művelődési Központ
  Mikrotérségi Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Magas-bakonyi Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény
  Hunyadi Mátyás Általános Művelődési Központ
  Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Nagy Lajos Általános Művelődési Központ
  Kunhegyesi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakiskola
  Mikszáth Kálmán Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola
  Rigó József Általános Művelődési Központ
  Gróf Széchenyi István Kistérségi Közös Fenntartású Általános Iskola
  Szivárvány Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Eötvös Károly Közös Fenntartású Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Általános Iskola és Óvoda
  Általános Művelődési Központ
  Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Ikervári Általános Művelődési Központ
  Községi Önkormányzati Általános Iskola és Óvoda Nationalitaten-Schule-und Kindergarten Nimesch
  Altárói Közoktatási Intézmény Általános Iskola, Óvoda, Bölcsőde
  Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Bácskai Általános Művelődési Központ
  Vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Simonyi Károly Általános Iskola és Óvoda Egyházasfalu-Répceszemere
  Tárkány-Ete Általános Iskola
  Pusztakovácsi Egyesített Általános Iskola és Óvoda
  Wilhelm Hauff Általános Iskola
  Általános Iskola, Óvoda, Közművelődési Intézmény és Könyvtár Általános Művelődési központ
  Sajószentpéteri Központi Általános Iskola
  II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
  Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Szakmai Szolgáltató
  Rákóczi Zsigmond Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda és Bölcsőde
  Prinz Gyula Általános Művelődési Központ
  Tiszapüspöki Általános Iskola
  Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzat Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzat Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola és Óvoda
  Szent István Általános Iskola és Óvoda
  Varga Tamás Általános Iskola és Óvoda
  Oladi Általános Művelődési Központ
  Fekete István Általános Iskola Gógánfa-Ukk-Dabronc
  Békési Kistérségi Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Térségi Közös Igazgatású Közoktatási és Gyermekjóléti Intézmény Középiskolája, Kollégiuma, Általános Iskolája, Óvodája, Pedagógiai Szakszolgálata és Bölcsődéje
  Ramassetter Vince Testnevelés Tagozatos Általános Iskola
  Barcsi Bölcsőde, Óvoda, Általános, Szakképző Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedegógiai Szakszolgálat
  Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Egységes Gimnáziuma, Általános Iskolája, Óvodája, Pedagógiai Szakszolgálata
  Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Nyírcsászári-Bátorliget-Terem Községek Közös Általános Iskola és Óvoda
  Békéscsabai Központi Szakképző Iskola és Kollégium
  Tolna Megyei Önkormányzat Szent László Szakképző Iskolája és Kollégiuma (Térségi Integrált Szakképző Központ)
  Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Bölcsőde. Hungarian-English Bilingual Elementary School, Art Institution and Day Nursery
  Arany János Általános Iskola
  Gyula Város Önkormányzatának Alapfokú Oktatási, Művészetoktatási, Sportiskolai és Pedagógiai Szakszolgálati Intézménye
  Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Corvina Óvoda és Általános Iskola
  Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola
  Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és AMI
  Kálmán Lajos Óvoda, Általános Iskola és Művelődési Ház
  Zsadányi Általános Művelődési Központ
  József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
  Vásárhelyi Pál Általános Iskola
  Lestár Péter Egységes Középiskola, Szakiskola és Óvoda
  Balmazújvárosi Általános Iskola
  Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola, Kollégium és Nevelési Tanácsadó
  Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda
  Tiszavasvári Általános Iskola
  Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola
  Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola Gimnázium és Szakközépiskola
  Börzsöny Általános Iskola
  Duna-menti Közoktatási Társulás Óvodája, Általános- és Művészeti Iskolája
  Bárdos Lajos Általános Művelődési Központ, Óvoda, Könyvtár és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Nagykállói Kállay Rudolf Szakiskola
  Gyöngyöshalászi Általános Művelődési Központ
  Csongrádi Kistérség Általános Iskolák, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon
  Hunyadi János Általános Iskola Gimnázium Szakközépiskola
  Hunyadi János Gimnázium, Szakközépiskola, és Kollégium
  Csornai Általános és Művészeti Iskola, Óvoda
  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás Óvodája, Általános Iskolája, Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  Deák Ferenc Általános Iskola
  Hódmezővásárhelyi Többcélú Kistérségi Társulás Klauzál Gábor Általános Iskola és Óvoda
  Csongrádi Oktatási Központ, Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Bácsalmási Kistérségi Többcélú Társulás Általános Iskolája és Alapfokú Művészetoktatási Intézménye
  Dusnok-Fajsz Általános Iskola
  Abai Gimnázium és Kollégium
  Galamb József Mezőgazdasági Szakképző Iskola
  Csátalja-Nagybaracska Általános Művelődési Központ
  Kunszentmártoni Általános Művelődési Központ
  Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Mályi Móra Ferenc Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  Általános Művelődési központ
  Püspökladányi Általános Iskola és Speciális Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Pedagógiai Szakszolgálat
  Zempléni Általános Iskola és Óvoda
  Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
  Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Heves Városi Nevelési-Oktatási Intézet Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Arany János Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Mátészalkai Szakképző Iskola és Kollégium
  Domaszék-Röszke Általános Művelődési Központ
  Szári Általános Művelődési Központ
  II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Celldömölki Városi Általános Iskola
  Nagyatádi Óvoda, Általános Iskola, Sportiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Borsodnádasdi Móra Ferenc Általános Iskola
  Gábor Áron Általános Iskola
  Aka-Bakonysárkány-Vérteskethely Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény Általános Iskola és Óvoda
  Okányi Általános Iskola
  Bíborvég Általános Művelődési Központ
  Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
  Jakabszállás-Fülöpjakab Általános Művelődési Központ
  Pákai Öveges József Általános Iskola
  Eötvös József Általános Iskola
  Réde-Bakonybánk-Súr Körzeti Általános Iskola
  Kistérségi Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda Kerékteleki
  Benedek Elek Általános Iskola
  Tarnavölgye Általános Iskola
  Radnóti Miklós Általános Iskola
  Bodajki Általános Iskola
  Bakonycsernyei Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Kiskunfélegyházi Középiskola,Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Erzsébet Királyné Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakiskola
  Drávamenti Körzeti Közoktatási Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Gyermekjóléti és Családsegítő Szolgálat
  Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai és Módszertani Intézmény, Fekete István Általános Iskola
  Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
  Szentlőrinci Kistérségi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény ,Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Kollégium
  Kiskunfélegyházi Összevont Általános Iskola
  Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola
  Általános Iskola, Óvoda-Bölcsőde és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Écs-Ravazd Közoktatási Társulása
  Helvécia-Ballószög Általános Iskola és Óvoda
  Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda
  Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Városi Intézményi Központ Füzesabony, Gimnázium, Szakközépiskola,Diákotthon,Általános Iskola,Óvoda és Bölcsőde,Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,Családsegítő Szolgálat és Könyvtár
  Csobánkai Közösségi Műhely
  Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Kossuth Lajos Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Napközi Otthonos Óvoda, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
  Apáczai Csere János Közoktatási és Közművelődési Intézmény
  Mende-Úri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
  Molnár Mózes Általános Művelődési Központ
  Magyar-Szlovák Két Tanítási Nyelvű Nemzetiségi Általános Iskola és Kollégium
  Kiskunfélegyházi Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
  Tamási Áron Általános Művelődési Központ
  Ágasegyháza-Orgovány Közoktatási (Intézményfenntartó) Társulás Általános Művelődési Központ
  Csurgói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat - Nevelési Tanácsadó
  Rábapatyi Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény
  Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Németh László Általános Művelődési Központ
  Hegyalja Általános Iskola
  Móra Ferenc Általános Művelődési Központ
  Nyírmeggyes-Tiborszállás Közös Fenntartású Általános Művelődési Központ
  Fráter Erzsébet Általános Iskola
  Foktő és Bátya Általános Iskolája és Óvodája
  Felsőtárkányi Általános Művelődési Központ
  Kunadacs-Ladánybene Általános Iskola és Óvoda
  Esztár-Kismarja Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bihar Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda
  Markazi Többcélú Közoktatási Intézmény Általános Iskola és Óvoda
  Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola
  Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Gróf Széchenyi István Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
  Szolnoki Műszaki Szakközép- és Szakiskola
  Szolnoki Szolgáltatási Szakközép- és Szakiskola
  Dunaföldvár-Bölcske-Madocsa Mikrotérségi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Gimnázium és Szakiskola
  Általános Művelődési Központ
  Tapolcai Általános Iskola
  Sopronkövesdi Általános Iskola
  Általános Művelődési Központ
  Kecskeméti Humán Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Kecskeméti Műszaki Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium
  Somogyi Térségi Integrált Szakképző Központ Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
  Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Kollégium
  Sugovica Általános Művelődési Központ és Sportiskola
  Gubányi Károly Általános Iskola
  Forrás Általános Iskola, Óvoda és Könyvtár Dávod
  SIÓFOKI INTEGRÁLT OKTATÁSI KÖZPONT
  Tiszavasvári Középiskola, Szakiskola és Kollégium
  Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
  Dér István Általános Iskola, Napsugár Óvoda és Bölcsőde Többcélú Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény
  Üllés és Forráskút Községek Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Óvodája és Bölcsődéje
  Bartók Béla Nevelési és Általános Művelődési Központ
  Eötvös József Általános Művelődési Központ Bősárkány
  Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat
  Kossuth Lajos Általános Iskola és Óvoda Közös Igazgatású Alapfokú Oktatási Intézmény
  Közoktatási Intézmény, Tápióság - Tápiószentmárton Óvodája és Általános iskolája
  Petőfi Sándor Általános, Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Óvoda
  Vilcsek Gyula Általános Iskola és Kis Morgó Óvoda Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény
  Csemői Ladányi Mihály Általános Iskola
  Tiszanána-Kömlő Általános Iskola és Óvoda
  Hanyi- menti Közoktatási intézmény Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Békefi Ernő Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Közös Fenntartású Általános Iskola, Óvoda,Alapfokú Művészetoktatás és Könyvtár Tornyospálca
  Somogy Megyei Önkormányzat Gyermekvédelmi Igazgatósága
  HODÁSZI KÖLCSEY FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
  Hegyközi Általános Iskola, Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Szlovák Nemzetiségi Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde
  Bányai Júlia Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola
  Váli Vajda János Általános Iskola
  Lágymányosi Bárdos Lajos Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
  Kökönyösi Oktatási Központ Óvodája, Általános Iskolája, Gimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája, Kollégiuma, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Egységes Pedagógiai Szakszolgálata
  Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
  Szegedi Műszaki és Környezetvédelmi Középiskola és Szakképző Iskola
  Szegedi Szolgáltatási Középiskola és Szakiskola
  Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Német Nemzetiségi Általános Művelődési Központ
  Bánhidai Szlovák Általános Művelődési Központ
  Tatabányai Integrált Szakiskola Középiskola és Kollégium
  Szegedi Móravárosi Ipari Szakképző és Általános Iskola
  Óvárosi Általános Iskola
  Kertvárosi Általános Művelődési Központ
  Pásztó Városi Önkormányzat Általános Iskolája
  József Nádor Általános Iskola
  Sásdi Általános Művelődési Központ
  Révkomáromi János Általános Iskola
  Fekete László Általános Iskola és Óvoda
  Segesd-Tarany Általános Iskola, Óvoda, Könyvtár és Pedagógiai Szakszolgálat
  Kunszállási Közös Igazgatású Közoktatási Intézmény Tóth Pál Általános Iskolája, Mosolyvár Óvoda és Bölcsődéje,Petőfi Rendezvény és Faluháza,Könyvtár-,Információs- és Közösségi Helye,Gyöngyösi Mátyás Helytörténeti Gyűjteménye,Szociális Ellátó Egysége
  GÚT Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
  Gyöngyösoroszi Általános Művelődési Központ
  Győr-Moson-Sopron Megyei Általános Művelődési Központja
  Egyeki Általános Iskola, Óvoda, Könyvtár és Művelődési Ház Többcélú Közös Igazgatású Közoktatási, Közgyűjteményi és Közművelődési Intézmény
  Bátaszék-Alsónyék-Pörböly Mikrotérségi Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat
  Kazay Endre Általános Művelődési Központ
  Elek-Kevermes Közoktatási Társulás Dr. Mester György Általános Iskola és Óvoda
  Balatonföldvári Kistérségi Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Bükkábrányi Általános Művelődési Központ
  Hegyháti Intézményi Társulás Általános Müvelödési Központja
  Jászsági Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Szakközépiskolája, Gimnáziuma és Kollégiuma
  Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzati Általános Iskola és Kollégium
  Dózsa György Általános Iskola
  Ceglédberceli Általános Művelődési Központ
   Monoki Kossuth Lajos Általános Iskola
  Mesterképző Középiskola és Szakiskola
  Kiss Zoltán Általános Iskola
  Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  Szvetnik Joachim Általános Iskola
  Gárdonyi Géza Általános Iskola, Szakiskola, Óvoda és Bölcsőde
  Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola
  Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
  Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Pilisi Általános Iskolák, Óvodák és Bölcsődék Közössége
  Teleki József Általános Iskola és Szakiskola
  Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  Karcagi Általános Iskolai Központ
  Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakiskola
  Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Dunakeszi Oktatási Központ
  Ajkai Szakképző Iskola és Kollégium
  Körösladányi Általános Művelődési Központ
  Kossuth Lajos Általános Iskola
  Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola
  Damjanich János Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
  Kodály Zoltán Általános Iskola
  Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola
  Lorántffy Zsuzsanna Általános, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
  5. Sz. Általános Iskola
  Szent István Általános Iskola
  Széchenyi István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
  Gy. Szabó Béla Általános Iskola és Óvoda
  Bolyai János Általános Iskola
  Szent László Általános Művelődési Központ
  József Attila Általános Iskola
  Erk Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
  Domoszlói Általános Művelődési Központ
  Szegvári Forray Máté Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Neptun Általános Iskola
  Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Károly Róbert Általános Iskola
  Vas Megyei Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat, Gyermekotthon és Általános Iskola
  Borsodi Általános Iskola
  Hegyeskő Általános Iskola
   Zichy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Platánfa Általános Iskola, Óvoda
  Általános Művelődési Központ
  Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Kutyakiképző és Állatszelidítő
TOP iskola
Az iskola legközelebbi rendezvényei
5.12.2014 - Ányos - nap
17.1.2015 - Felvételi eljárás
23.2.5501 - Gyurkovics Hetek
A következő rendezvények és nyílt napok ITT.